Obserwuj w Google News

Pamiętacie Łukasza Motyla z „Chłopaków do wzięcia”? Dziś robi karierę w aktorstwie

2 min. czytania
24.06.2024 13:07

Łukasz Motyl z programu „Chłopaki do wzięcia” jest znany niektórym widzom. Przed kamerami pojawiał się w 2020 i 2021 roku. Niestety nie udało mu się znaleźć miłości. Za to idealnie odnalazł się na planach filmowych. W jakich popularnych produkcjach zagrał Motylek?

Łukasz Motyl z Chłopaków do wzięcia
fot. screen Polsat Play Chłopaki do wzięcia

Łukasz Motyl z „Chłopaków do wzięcia” nie znalazł ukochanej

Łukasz Motyl kilka lat temu brał udział w „Chłopakach do wzięcia”. Mężczyzna miał poważny problem, ponieważ kobiety umawiające się z nim na randki nie pojawiały się na spotkaniach. – W Warszawie umówiliśmy się na dworcu centralnym, czekałem, ale się nie pojawiła, więc wróciłem najbliższym pociągiem z Warszawy do Trójmiasta i dalej nic. Później jedna chciała z Tomaszowa Mazowieckiego, żebym do niej przyjechał, ale powiedziała, że w mieszkaniu nie ma miejsca i kazała mi iść na hotel. Powiedziałem, że w żadnym wypadku. W Suwałkach też jedna chciała, żebym do niej przyjechał na weekend czy coś, też nie wyszła i musiałem się wracać tego samego dnia do siebie, wiadomo, z przesiadkami i tak dalej – mówił Motylek w jednym z odcinków w 2021 roku. Śmiał się również, że potrafi przyciągać dziewczyny niczym magnes. Niestety pozostał singlem.

Ostatnio o Łukaszu Motylu zrobiło się głośno pod koniec grudnia 2023 roku, gdy za pośrednictwem Facebooka poinformował, że trafił do szpitala w Gdańsku. Skarżył się na problemy z oddychaniem, kłucie w sercu i zatkane płuca. Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” najpierw przebywał na SOR-ze, a potem został przewieziony na oddział kardiologii. Na szczęście dość szybko udało mu się wrócić do formy i dzięki temu znów może grać w filmach oraz w serialach. Niektórzy mogli nie wiedzieć, że Motylek spełnia się na przed kamerami.

Redakcja poleca

Czym zajmuje się dziś Motylek z „Chłopaków do wzięcia”?

Łukasz Motyl zapowiedział na Facebooku, że do końca wakacji będzie miał ręce pełne roboty. Przez dwa miesiące będzie można zobaczyć go na wielu planach filmowych. „Drodzy znajomi i przyjaciele, mogę powiedzieć, że na wakacje nie zwalniam tempa na produkcje filmowe, na które będę jeździł po całej Polsce z Gdańska. Kolejne produkcje filmowe zaczynają się od poniedziałku do końca czerwca i na całe wakacje do końca sierpnia, i zapraszam do komentowania mojego postu, i serdeczne pozdrowienia dla was”.

W czym grał już Łukasz Motyl? Pojawił się już w takich hitach jak „Kolory zła: Czerwień” czy „Doppelgänger. Sobowtór”. Bohatera „Chłopaków do wzięcia” mogliśmy też zobaczyć w serialu „Pati”, gdzie wcielił się w pasażera pociągu i przechodnia w Sopocie, a także w „Wygrać marzenia” i „Pętli”. Chwalił się również udziałem w filmie opowiadającym o obozach koncentracyjnych.

Źródło: Radio ZET/Polsat Play Chłopaki do wzięcia/Facebook Łukasz Celebryta Filmowy Motyl

Nie przegap