Obserwuj w Google News

Rowan Atkinson zagra Adolfa Hitlera w 6. sezonie "Peaky Blinders"?

1 min. czytania
28.09.2020 13:43
Zareaguj Reakcja

Rowan Atkinson, czyli kultowy Jaś Fasola, Adolfem Hitlerem? Tak głoszą najnowsze doniesienia związane z angażem aktora do 6. sezonu "Peaky Blinders". Co wiemy o jego roli?

Rowan Atkinson jako Adolf Hitler w 6. sezonie "Peaky Blinders"?
fot. ANTHONY HARVEY/AFP/East News

Rowan Atkinson jako Hitler w 6. sezonie "Peaky Blinders"? Najnowsze doniesienia z pewnością zainteresują fanów brytyjskiego serialu. Pogłoski o tym, jakoby w nadchodzących odcinkach miał pojawić się niesławny przywódca III Rzeczy, krążyły po sieci od dawna. Teraz wygląda na to, że twórcy "Peaky Blinders" znaleźli odtwórcę roli Hitlera. 

Rowan Atkinson zagra Hitlera w 6. sezonie "Peaky Blinders"?

Express UK donosi, że Rowan Atkinson został obsadzony w roli Adolfa Hitlera w 6. sezonie "Peaky Blinders". Fani od miesięcy utrzymywali, że spotkanie Tommy'ego z Hitlerem to zaledwie kwestia czasu. W poprzedniej serii pojawił się nowy przeciwnik głównego bohatera - faszysta imieniem Oswald Mosley. W rzeczywistości Mosley był przyjacielem Adolfa Hitlera, a ten pojawił się nawet na jego drugim ślubie w 1936 roku.

Czy dokładnie taką historię przedstawi nam twórca "Peaky Blinders"? Przekonamy się. Sam zapewniał jednak, że w nadchodzących odcinkach pojawi się ważna historyczna postać, ściśle związana z polityką. Czy faktycznie będzie to Rowan Atkinson jako Adolf Hitler? Ta wiadomość nie została jeszcze przez nikogo potwierdzona, pozostaje więc w sferze pogłosek.

Prace na planie filmu "Avatar 2" zostały ukończone! Co z premierą widowiska?