Obserwuj w Google News

"Ród smoka" oficjalnie z drugim sezonem. Co już wiadomo?

2 min. czytania
29.08.2022 14:41
Zareaguj Reakcja

"Ród smoka" doczeka się drugiego sezonu. Hit HBO, którego akcja rozgrywa się w świecie znanym z "Gry o tron", otrzyma nowe odcinki. Co już wiadomo?

Ród smoka
fot. Materiały prasowe HBO

"Ród smoka" oficjalnie z drugim sezonem. To już pewne, że prequel "Gry o tron" doczeka się nowych odcinków. Produkcja miała premierę 22 sierpnia i szybko podbiła serca widzów - nie tylko fanów "Gry o tron". Co już wiadomo o nowych odcinkach?

Zobacz także:  "Ród Smoka" dostępny w Rosji. Dlaczego sankcje nie działają?

"Ród smoka" oficjalnie z drugim sezonem. Co już wiadomo?

"Ród smoka", jak podaje HBO, był najchętniej oglądaną premierą w historii HBO Max w Polsce. Serial, który jest prequelem "Gry o tron", opiera się na książce "Ogień i krew" George'a R.R. Martina. Akcja przedstawia losy rodu Targaryenów, dziejące się ponad 200 lat przed czasami znanymi z osławionej "Gry o tron".

Redakcja poleca

Serial doczeka się drugiego sezonu. Wielu widzów spodziewało się, że HBO będzie rozszerzać serial o kolejne odcinki. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie. Jak możemy przeczytać w oficjalnej wypowiedzi przedstawicieli HBO:

Jesteśmy bardziej niż dumni z tego, co osiągnął pierwszy sezon Rodu smoka. Nasza fenomenalna obsada i ekipa podjęły ogromne wyzwanie i przekroczyły wszelkie nasze oczekiwania, dostarczając produkcję, którą każdy już traktuje jako pozycję obowiązkową w telewizji. Ogromne podziękowania dla George’a, Ryana i Miguela za prowadzenie nas w tej podróży. Jesteśmy ogromnie podekscytowani, mogąc tworzyć kontynuację sagi rodu Targaryenów w drugim sezonie serialu.

W pierwszym sezonie serialu występują:

  • Paddy Considine
  • Matt Smith
  • Olivia Cooke
  • Emma D’Arcy
  • Steve Toussaint
  • Eve Best
  • Sonoya Mizuno
  • Fabien Frankel
  • Rhys Ifans

"Ród smoka": gdzie oglądać serial?

Premiery nowych odcinków serialu "Ród smoka" odbywają się co tydzień w poniedziałki o godz. 3.00 nad ranem w HBO i HBO Max.

Zobacz także:  "Ród smoka": pierwszy odcinek serialu ze świata "Gry o tron" już na HBO Max

RadioZET.pl

Gra o tron: Ród Smoka - kadr z serialu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe HBO Max