Obserwuj w Google News

"Przyjaciółki" doczekają się kolejnego sezonu. Co już wiadomo o nowych odcinkach hitu Polsatu?

1 min. czytania
23.06.2021 15:27
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciółki" to popularny serial Polsatu. Produkcja zostanie wznowiona na kolejny sezon. Kiedy będzie można zobaczyć nowe odcinki i co się wydarzy w życiu bohaterek? Zdradzamy, co już wiadomo.

Przyjaciółki
fot. TRICOLORS/East News

"Przyjaciółki" doczekają się kolejnego sezonu. Jeden z ulubionych seriali polskich widzów wróci na antenę jesienią 2021 roku. Już wiadomo, że w obsadzie pojawi się nowa postać, ale co jeszcze się wydarzy? Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 18. sezonu. Poznaliśmy też nową gwiazdę serialu!

"Przyjaciółki" doczekają się kolejnego sezonu. Co już wiadomo o nowych odcinkach hitu Polsatu?

"Przyjaciółki" to serial Polsatu, który doczeka się 18. sezonu. Nowe odcinki pojawią się w telewizji dopiero za kilka miesięcy, jednak już teraz są znane niektóre szczegóły. Wiadomo, że do obsady dołączy Paweł Ławrynowicz. W roli tytułowych przyjaciółek ponownie zobaczymy Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Magdalenę Stużyńską oraz Anitę Sokołowską.

Redakcja poleca

Zdjęcia do nowego sezonu rozpoczęły się na początku czerwca. Na ten moment nie są znane żadne szczegóły dotyczące fabuły. Widzowie muszą się uzbroić w cierpliwość. Twórcy serialu zdradzili jedynie, że Paweł Ławrynowicz wcieli się w Konrada, nowego szefa Zuzy.

"Przyjaciółki": kiedy nowe odcinki na Polsacie?

Polsat nie ujawnił jeszcze, kiedy nowe odcinki "Przyjaciółek" pojawią się w telewizji. Wydarzy się to prawdopodobnie we wrześniu lub październiku 2021 roku. Nieoficjalnie mówi się, że serial będzie emitowany w czwartki po godzinie 21.10.

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach: Majka wprowadzi zamęt. Na jaw wyjdzie jej mroczna przeszłość

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?