Obserwuj w Google News

Paweł Deląg powróci w 18. sezonie "Przyjaciółek"! Znów namiesza w życiu serialowej Patrycji?

1 min. czytania
01.06.2021 10:13
Zareaguj Reakcja

Paweł Deląg wraca po latach do "Przyjaciółek". Wiktor znów pojawi się w życiu Patrycji, co może skończyć się dobrze lub tragicznie. Co już wiemy?

Paweł Deląg powróci w 18. sezonie "Przyjaciółek"! Znów namiesza w życiu serialowej Patrycji?
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

"Przyjaciółki" powrócą z 18. sezonem jesienią 2021 roku, a w nadchodzących odcinkach czeka nas wielki powrót. Paweł Deląg ponownie pojawi się jako Wiktor, były mąż Patrycji. Informację potwierdził sam aktor za pośrednictwem Instagrama.

Oglądasz Netflixa z dzieckiem? Koniecznie musisz poznać kilka przydatnych funkcji [LISTA]

"Przyjaciółki" - Paweł Deląg powróci w 18. sezonie

Paweł Deląg to znany polski aktor, który przed laty wcielał się w rolę Wiktora - byłego męża Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Ich związek nie należał do najłatwiejszych i towarzyszyło mu wiele dramatów i zwrotów akcji. Początkowo Wiktor znęcał się nad małżonką, a gdy wydawało się, że doszli do porozumienia i zaczęli wspólnie wychowywać Klarę, na jaw wyszły szokujące informacje. Wiktor zniknął wówczas z serialu i ostatni raz widzieliśmy go w 169. odcinku (14. sezon).

W najnowszych odcinkach "Przyjaciółek" rozpadł się kolejny związek Patrycji. Gdy kobieta wreszcie zrozumiała, że pomyliła się do co Artura, było już za późno. Teraz została sama jednak, czy na długo? Czy powrót Wiktora oznacza następną szansę dla ich relacji, czy może wyłącznie kolejne kłopoty? Przekonamy się.

Paweł Deląg pokazał zdjęcie sprzed 29 lat. Tak wyglądał, jak zaczynał karierę [FOTO]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl