Obserwuj w Google News

"M jak miłość" po wakacjach: Majka wprowadzi zamęt. Na jaw wyjdzie jej mroczna przeszłość

2 min. czytania
22.06.2021 12:10
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero jesienią. Wiadomo już, że w nowych odcinkach ponownie pojawi się Majka, czyli dawna ukochana Pawła, w którą wciela się Laura Samojłowicz. Na jaw wyjdzie jej mroczna przeszłość. Co się wydarzy?

Laura Samojłowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"M jak miłość" po wakacjach: Majka wprowadzi zamęt. Informowaliśmy już, że w serialu "M jak miłość" pojawi się dawno niewidziana postać. Będzie to Majka, ukochana Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Kobieta pojawi się w życiu mężczyzny po latach nieobecności i na jaw wyjdzie jej mroczna przeszłość. Co się wydarzyło w życiu dziewczyny?

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach: jak się ułoży relacja Izy i Marcina? Nie mamy dobrych wieści

"M jak miłość" po wakacjach: Majka wprowadzi zamęt. Na jaw wyjdzie jej mroczna przeszłość

Wierni fani "M jak miłość" na pewno pamiętają Majkę. Kobieta była zakochana w Pawle Zduńskim, a ich rozstanie było jednym ze smutniejszych momentów w serialu. Jak podaje telemagazyn.pl - Laura Samojłowicz zdradziła, co się działo z jej bohaterką przez te wszystkie lata. Majka miała dużo podróżować, do tego po śmierci mamy zaczęła zmagać się z uzależnieniem. 

Ona pojawi się trochę znikąd. Dowiemy się m.in. że mieszkała w Dżakarcie i w Wiedniu. Podróżowała po świecie z mamą, ale w końcu ona zmarła. Po tych wszystkich migracjach Majka nie będzie miała dachu nad głową ani środków do życia. Dodatkowym obciążeniem będzie jej problem związany z uzależnieniami. - Laura Samojłowicz w rozmowie ze "Światem Seriali"

Czy Zduński będzie miał problemy, gdy Majka pojawi się ponownie w jego życiu? Dowiemy się już po wakacjach. 

Redakcja poleca

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy i gdzie oglądać?

Na ten moment nie jest pewne, kiedy dokładnie "M jak miłość" wróci z nowym sezonem. Powinno się to wydarzyć we wrześniu 2021 roku. Pewne jest, że serial będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach. Wielki powrót dawnej miłości Pawła. Jak wpłynie na losy bohatera?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?