Obserwuj w Google News

"Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 18. sezonu. Poznaliśmy też nową gwiazdę serialu!

2 min. czytania
14.06.2021 12:14

"Przyjaciółki" powrócą z 18. sezonem. Telewizja Polsat ogłosiła start prac na planie nowych odcinków, przy okazji ujawniając nowego członka obsady. W kogo wcieli się Paweł Ławrynowicz?

"Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 18. sezonu. Poznaliśmy też nową gwiazdę serialu!
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki" to popularny serial Telewizji Polsat, który już wkrótce doczeka się 18. sezonu. Finał poprzedniej serii pozostawił nas z wieloma pytaniami, zatem nic dziwnego, że fani z wypiekami na twarzy wyczekują nowych odcinków. Te już się nagrywają, a przy okazji ogłoszono, że do obsady dołączył znany polski aktor - Paweł Ławrynowicz.

Paweł Deląg powróci w 18. sezonie "Przyjaciółek"! Znów namiesza w życiu serialowej Patrycji?

"Przyjaciółki" 18. sezon - Paweł Ławrynowicz w obsadzie

Ekipa "Przyjaciółek" weszła na plan 18. sezonu 9 czerwca 2021 roku. Jak potoczą się losy Dorotki i Sławka po odwołanym ślubie? Czy po trudnym dla całej rodziny czasie, w życiu Strzeleckich zapanuje w końcu spokój? Czy wyprowadzka Artura oznacza definitywny koniec burzliwego związku z Patrycją? Jak niespodziewane pojawienie się byłej partnerki Błażeja wpłynie na jego relację z Zuzą? I wreszcie, czy zraniona Inga zaufa jeszcze kiedyś Sajmonowi? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy już za kilka miesięcy.

W 18. sezonie "Przyjaciółek" pojawi się również nowy bohater. Będzie to Konrad - nowy przełożony Zuzy, w którego wcieli się Paweł Ławrynowicz. Czy nowy szef bardzo namiesza w życiu bohaterki? Przekonamy się. Paweł Ławrynowicz to znany polski aktor, który wystąpił w wielu popularnych serialach. Kojarzyć go mogą fani takich produkcji jak: "Na Wspólnej", "Korona Królów", "Komisarz Alex", "Belle Epoque", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Wojenne dziewczyny".

Redakcja poleca

"Przyjaciółki" 18. sezon - kiedy premiera?

Dokładna data premiery 18. sezonu "Przyjaciółek" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że serial powróci na antenę Polsatu jesienią 2021 roku. W rolach głównych powrócą  Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Agnieszka Sienkiewicz.

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/ Telewizja Polsat