Obserwuj w Google News

Julia Kamińska w izolacji. Co dalej z serialem "BrzydUla"?

2 min. czytania
14.10.2020 11:12
Zareaguj Reakcja

"BrzydUla" wróciła do telewizji po dziesięciu latach. Okazuje się, że koronawirus nie oszczędza również tej produkcji. Julia Kamińska jest w izolacji. Co dalej z nowymi odcinkami "BrzydUli"?

Julia Kamińska
fot. Adam Jankowski/REPORTER

"BrzydUla": Julia Kamińska w domowej izolacji. Media obiegła wiadomość, że odtwórczyni głównej roli musiała na jakiś czas zrezygnować z przychodzenia do pracy. Wszystko za sprawą tego, że aktorka została skierowana na domową kwarantannę. Co dalej z serialem "BrzydUla"?

Zobacz także: Brzydula 2: widzowie zawiedzeni serialem? "Żenujące sceny i sztywna gra aktorska" 

"BrzydUla": Julia Kamińska w domowej izolacji. Co dalej z serialem?

Pandemia koronawirusa nie oszczędza polskiej kultury. Kinia działają w stopniu ograniczonym, a prace na wielu planach filmów i seriali są stale przerywane ze względu na dynamiczną sytuację pandemiczną w kraju. "BrzydUla" to kolejna produkcja, która nie uchroniła się przed następstwami wysłania aktorów na kwarantannę. Jak podaje Plotek.pl - Julia Kamińska trafiła na domową kwarantannę. Informację potwierdził pracownik Biura Prasowego TVN Grupa Discovery. Zapewnił on, że zostanie zachowana ciągłość w emisji odcinków.

Na planach naszych produkcji obowiązują ścisłe procedury sanitarne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom pracującym przy ich realizacji. Produkcja "BrzydUli" kontynuuje zdjęcia, co zapewni ciągłość emisji odcinków. W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat stanu ich zdrowia. Możemy jedynie przekazać, że Julia Kamińska chwilowo przebywa w domowej izolacji, a za kilka dni wraca na plan - można przeczytać.

"BrzydUla": gdzie i kiedy oglądać?

"BrzydUla" to serial, który dziesięć lat temu podbił serca widzów. Obecnie jest emitowany na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. W nowej odsłonie poznajmy Ulę jako matkę trójki dzieci, która pracę poświęciła na rzecz rodziny. 

Zobacz także:  10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji? 

RadioZET.pl/Plotek.pl/Wp.pl