„Bez Skrupułów“ – polityczny thriller w odcinkach. Co wiemy o nowej produkcji Jacka Bromskiego?
  • Bez skrupułów 4
  • Bez skrupułów 11
  • Bez skrupułów 5
  • 12 Zobacz
fot. mat. prasowe Polsat

„Bez skrupułów” to nowy miniserial Polsatu, który odsłania kulisy skorumpowanego świata policji oraz polskich służb specjalnych. Kto gra główne role? Kiedy „Bez skrupułów” zadebiutuje w telewizji?

„Bez skrupułów” to kolejny serial Premium z ramówki telewizji Polsat. Za sterami produkcji stoi Jacek Bromski, reżyser takich filmów, jak „Anatomia zła”, seria „U Pana Boga w…”, czy „Bilet na księżyc”. Jego najnowsza produkcja, stanowi pięcioodcinkowy miniserial, w których reżyser przyjrzy się skorumpowanemu światkowi służb porządkowych w Polsce.

„Bez skrupułów” – o czym opowie serial?

Miniserial Bromskiego skupia się na postaci Kai Miller, młodej, uczciwej policjantki, która w trakcie jednej z nieudolnie przeprowadzonych interwencji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie z akcji zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy.

Zobacz także

Kilka lat później, jej dawny szef, który jest obecnie wysokim oficerem CBŚ, prosi ją o pomoc w nowej sprawie polityczno-biznesowych powiązań na Pomorzu. Jego grupa, do której chce dokooptować dawną pracownicę, ma rozpracować przestępców, przymierzających się do zbudowania piramidy finansowej.

Kobieta jest ponownie wrzucona w wir wydarzeń, ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Czy policjantka poradzi sobie na nowej misji?

„Bez skrupułów” – zwiastun

W sieci pojawi się krótki, teaserowy zwiastun produkcji, ukazujący z jakiego rodzaju serialem będziemy mieli do czynienia. Materiał prezentuje się następjuąco:

„Bez skrupułów“ – obsada i ekipa

Za sterami miniserialu stoi Jacek Bromski, który jest też autorem scenariusza. Przed kamerą zobaczymy natomiast takich aktorów, jak: Marta Nieradkiewicz, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Danuta Stenka, czy Artur Żmijewski.

Głównej obsadzie partnerują także: Maciej Maleńczuk, Maria Dębska, Marcin Czarnik, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Katarzyna Herman, Ewa Kasprzyk, czy Andrzej Konopka. 

Zobacz także

„Bez skrupułów” ­– galeria

W ramach promocji nowego tytułu Polsat wypuścił także serię fotosów z nowego serialu. Można zobaczyć je w specjalnej galerii na górze tego wpisu.

„Bez skrupułów“ – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na sobotę 31 października. O godzinie 20.00 na antenie Polsatu zostaną wyemitowane dwa pierwsze odcinki serialu. Kolejne emisje przewidziane są na 7 i 14 listopada.

Czytaj także: Nowa platforma streamingowa upadła po pół roku. Co jest przyczyną porażki?