Zwyciężczyni pierwszego „MasterChef Junior“ była na studniówce. „Jak ten czas leci“

07.02.2023 09:55

Natalia Paździor wygrała pierwszą edycję programu kulinarnego „MasterChef Junior” w 2016 roku. Teraz dziewczyna podchodzi do matury, a w ostatni weekend balowała na swojej studniówce. Internauci są zaskoczeni upływem czasu.

Natalia Paździor w Dzień dobry TVN
fot. Mateusz Jagielski/Dzien Dobry TVN/East News

Natalia Paździor miała jedenaście lat, gdy w 2016 roku wystąpiła w polskim programie, bazującym na zagranicznym formacie – „MasterChef Junior”. W kulinarnym programie grupa dzieciaków prezentowała swoje umiejętności kucharskie, w celu wygrania programu i zdobycia sławy. Zwyciężczynią pierwszej edycji została Natalia Paździor, rezolutna jedenastolatka, która podbiła serca jurorów. Wygrana w programie zapewniła jej chwilową rozpoznawalność, ale potem dziewczyna wróciła do swojego normalnego życia. Teraz powraca na nagłówki.

Natalia Paździor na studniówce. „Jak ten czas leci”

Jak informują dziennikarze portalu Plotek.pl, Natalia Paździor podzieliła się w weekend na swoim koncie na Tik Toku – @tttalkaaa – obserwowanym przez prawie 360 tysięcy osób filmikiem, w którym prezentuje swoją sukienkę na studniówkę.

Gwiazda Tik Toka zdecydowała się założyć długą, czarną sukienkę na cienkich ramiączkach, z odważnym rozcięciem, dzięki któremu mogła zaprezentować czerwoną podwiązkę – obowiązkowy dodatek na studniówkę. Piękny makijaż, przygotowany przez profesjonalną makijażystkę i zakręcone w luźne fale włosy wieńczyły stylizację dziewczyny.

Jako że materiał ze studniówki obiegł sieć szerokim echem, pod nowym postem pojawiła się seria komentarzy, niedowierzających, że Natalia Paździor to ta sama mała dziewczynka z „Master Chefa Juniora”.

Natalia Paździor dorosła. Fani są w szoku

Pod jej postem na Tik Toku można znaleźć wiele niedowierzających komentarzy.

– Jak to szybko leci. Pięknie wyglądasz.

– Mała sympatyczna dziewczynka z "MasterChefa" wyrosła na piękną kobietę.

Komentujący są zresztą Mistrzami Oczywistości. Najzabawniej wypada bowiem komentarz:

– Przecież ty przed chwilą wygrałaś "MasterChefa", a teraz masz studniówkę 

Natalia Paździor gwiazdą Tik Toka 

Natalia Paździor zdobyła sławę na Tik Toku, dzięki odtwarzaniu słynnych viralowych tańców do popularnych piosenek. Materiały nagrywane w zaciszu własnego pokoju szybko zaskarbiły sobie przychylność odbiorców, którzy chętnie sięgają po nowe posty. Dziewczyna nie boi się też mówić o swoim życiu prywatnym. Niedawno chwaliła się tym, że zdała prawo jazdy, czy zrobiła pierwszy tatuaż. Fani byli w szoku, gdy pewnego razu zaprezentowała fragment programu z 2016 roku, przypominając o początkach swojej kariery.

Czytaj także: Arnold Schwarzenegger miał wypadek. Samochodem uderzył w rowerzystę

loader

RadioZET.pl/Plotek.pl/Tik Tok

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali