Obserwuj w Google News

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Eksperyment zakończył się „katastrofą”

2 min. czytania
23.09.2023 13:45

W „Pytaniu na Śniadanie” nie brakuje wpadek i nieprzewidzianych sytuacji. Niedawno jeden z ekspertów przeprowadził w programie eksperyment. Niestety nie zakończył się on powodzeniem.

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Eksperyment zakończył się katastrofą
fot. Arsen Petrovych/TVP/East News

Programy na żywo, zwłaszcza śniadaniowe, obfitują w sytuacje, które potrafią wprawić prowadzących i widzów w konsternację. Jedna z nich miała niedawno miejsce w emitowanym przez TVP „Pytaniu na Śniadanie”.

Wpadka eksperta w programie „Pytanie na Śniadanie”

Folia aluminiowa może mieć wiele zastosowań. Najczęściej używana jest pieczenia lub przechowywania jedzenia i mało komu przychodzi do głowy szukanie dodatkowych dziedzin życia, w których mogłaby się przydać.

Redakcja poleca

Ekspert, który wystąpił w „Pytaniu na Śniadanie”, chciał pokazać, w jaki sposób można wykorzystać popularne „sreberko” do czyszczenia sztućców. Założenia były proste – do gotującej wody należy wrzucić zmiętą folię, dodać sodę oczyszczoną i zanurzyć w niej sztuciec, któremu chcemy przywrócić blask.

Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki z zainteresowaniem patrzyli, jak ekspert wykonuje po kolei wszystkie kroki z tej instrukcji. Niestety jego eksperyment zakończył się kompletnym fiaskiem. Łyżka, którą wrzucił do garnka, zmieniła kolor na ciemniejszy.

– Oszukali cię – skwitowała żartobliwie Opczowska.

– Taki psikus – dodał od siebie Koszucki.

Chociaż trik z sodą i folią nie przyniósł zamierzonego efektu, nie można stwierdzić, że nie ma żadnych zastosowań. Moglibyśmy wykorzystać go, gdy znudzą nam się jasne sztućce…

Nie przegap
Cichopek, jej smętna mina i szalenie droga torebka opuszczają TVP. Problemy w raju? [GALERIA]
11 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive