Obserwuj w Google News

Tamara Arciuch pochwaliła się dorosłym synem. 24-latek też pracuje w mediach

2 min. czytania
11.04.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

Tamara Arciuch udostępniła na Instagramie relację z rodzinnego świętowania Wielkanocy. Gwiazda pochwaliła się najstarszym synem, który tak jak jego znana mama pracuje w mediach. Krzysztof Maksymilian nie jest jednak dzieckiem wieloletniego partnera aktorki, Bartłomieja Kasprzykowskiego.

tamara-arciuch-pochwaliła-się-dorosłym-synem-24-latek-też-pracuje-w-mediach
fot. Artur Zawadzki/East News

Tamara Arciuch od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek z Bartłomiejem Kasprzykowskim. Aktorska para doczekała się dwójki dzieci - Michała i Nadii. Niewielu pamięta jednak, że miłość gwiazd rozpoczęła się od skandalu. Arciuch zostawiła dla Kasprzykowskiego męża. Wcześniej była związana z Bernardem Szycem, z którym ma dorosłego już syna - Krzysztofa Maksymiliana. Czym zajmuje się pierworodny aktorki?

Redakcja poleca

Tamara Arciuch pokazała syna. Chłopak rozpoczął już karierę w mediach

Na Instagramie gwiazdy znalazły się relacje z rodzinnego spędzania Świąt Wielkanocnych. Bliscy Tamary Arciuch korzystali z pięknej pogody i spędzali czas wolny na świeżym powietrzu. Wśród opublikowanych przez aktorkę zdjęć da się wypatrzyć fotografię jej młodszych dzieci. Największą uwagę przykuwa jednak pierworodny Arciuch.

Krzysztof Maksymilian to już dorosły mężczyzna. 24-latek pracuje jako prezenter w najstarszym radiu studenckim w Warszawie, czyli działającym obok Politechniki Warszawskiej Radiu Aktywnym. Syn Arciuch prowadzi tam nawet własną audycję „Smells Like Toxic”.

Na tym jednak nie koniec bowiem młodzieniec realizuje się także jako perkusista w zespole Mops. Krzysztof lata temu pojawił się w jednym z odcinków „Niani”, w której jego mama wcieliła się w rolę współpracowniczki Maksymiliana Skalskiego, Karoliny Łapińskiej. Syn Arciuch wystąpił też w filmie „Długi weekend”.

tamara-arciuch-syn
fot. Instagram (@tamara.arciuch)