Sonia Bohosiewicz tłumaczy się z rozwodu. Aktorka zdradziła, co przeżyła

07.02.2023 15:35

Sonia Bohosiewicz w ciszy rozstała z mężem, z którym tworzyła związek ponad 14 lat. Teraz opowiedziała o kulisach tego wydarzenia.

Sonia Bohosiewicz
fot. Paweł Wodzynski/East News

Sonia Bohosiewicz tłumaczy się z rozwodu. Aktorka niechętnie dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami. Tym razem opowiedziała jednak, jak się czuła po rozwodzie z Pawłem Majewskim, z którym spędziła ponad 14 lat życia.

Zobacz także: Sandra Kubicka płakała na kolacji urodzinowej, bo zawiedli ją znajomi

Sonia Bohosiewicz tłumaczy się z rozwodu. Aktorka zdradziła, co przeżyła

Sonia Bohosiewicz bardzo długo ukrywała fakt, że rozstała się z mężem. Pierwsze informacje pojawiły się na początku grudnia, a niedługo potem Bohosiewicz potwierdziła smutną wiadomość. Jak podaje pudelek.pl, aktorka wybrała się ostatnio na urlop z dziećmi i byłym mężem, co daje wrażenie, że utrzymują pozytywne stosunki.

Sonia nawiązała do rozstania na swoim profilu na Instagramie, gdzie zorganizowała serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał aktorkę, jak udało się jej zachować radość podczas rozstania.

A kto powiedział, że się udało? Było różnie. Medytacja, ruch, przyjaźnie, morsy. Łapałam się czego bądź. Ale już kurz opadł. Pamiętajcie, jutro też będzie dzień - odpowiedziała Sonia.

Można jednak zakładać, że to jedyny komentarz Bohosiewicz w tej sprawie.

Sonia Bohosiewicz: były mąż

Sonia Bohosiewicz została w 2008 roku żoną Pawła Majewskiego. Rozwiedli się w 2022 roku. Mają dwóch synów: Teodora i Leonarda.

loader

Zobacz także: Już razem mieszkają? Cichopek i Kurzajewski opublikowali film z domu

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl