Już razem mieszkają? Cichopek i Kurzajewski opublikowali film z domu

07.02.2023 12:59

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jakiś czas temu nabrał tempa i teraz rozwija się z zawrotną prędkością. Gwiazdy śniadaniówki TVP tworzą dziś najgłośniejszą parę w polskim show-bizie. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, sugerujące, że Kasia i Maciej zamierzają uwić sobie wspólne gniazdko. Czyżby im się to udało?

Już razem mieszkają? Cichopek i Kurzajewski opublikowali film z domu
fot. Screen/Instagram: @katarzynacichopek

Nie odstępują się na krok. Razem pracują, razem podróżują i razem gotują. Dlaczego zatem mieliby razem nie mieszkać? Jakiś czas temu media donosiły o tym, że Katarzyna Cichopek chciałaby uwić sobie gniazdko ze swoim ukochanym, ale chwilowo oboje nie mogli sobie na to pozwolić. Temat pojawił się w portalach plotkarskich jeszcze w grudniu, a prowadzący "Pytanie Na Śniadanie" mieli podjąć decyzję o przeprowadzce przy świątecznym stole. Czyżby w końcu zdecydowali się na zrobienie tego kroku?

Zobacz także: Ida Nowakowska o ślubach w TVP. Nie dostała zaproszenia od Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już na swoim?

Jeszcze niedawno media informowały, że Kurzajewski mieszkał ze swoją mamą, której pomagał, a Cichopek — ze swoimi dziećmi. Celebryci chcieli zapewnić bliskim wszystko, czego potrzebowali, zanim sami zdecydowali się załatwić swoje sprawy. Można odnieść wrażenie, że w ich miłosnym życiu w końcu coś się zmieniło. Na instagramowym profilu Kasi pojawiło się rozczulające nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak oboje przygotowują posiłek, ciesząc się swoją obecnością pod jednym dachem. Czy to ich wspólny dom? Na razie fani mogą jedynie snuć domysły.

Na nagraniu widzimy, że para nie skąpi sobie czułości. Fani natomiast nie pożałowali jej ciepłych słów.

"Jak miło widzieć Szanownych Państwa razem, cudowna atmosfera. Pięknie i apetycznie. Smacznego i na zdrowie" — napisała jedna z internautek.

loader

Źródło: RadioZET.pl/Instagram: @katarzynacichopek