Sandra Kubicka płakała na kolacji urodzinowej, bo zawiedli ją znajomi

07.02.2023 11:02

Sandra Kubicka w styczniu świętowała urodziny. Z tej okazji postanowiła zorganizować kolację dla najbliższych znajomych. Nie wszystko poszło po jej myśli i skończyło się łzami.

Sandra Kubicka
fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Tym razem opowiedziała o przyjęciu urodzinowym, które zorganizowała dla najbliższych znajomych.

Zobacz także: Jolanta Fraszyńska straciła wszystkie oszczędności. Aktorka perfidnie oszukana

Sandra Kubicka płakała na kolacji urodzinowej, bo zawiedli ją znajomi

Sandra Kubicka obchodziła 28. urodziny, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Postanowiła opowiedzieć o nieudanej kolacji urodzinowej. Jak podaje onet.pl, modelka miała się popłakać przez niespodziankę znajomych. 

Wczoraj zorganizowałam kolację z moimi bliskimi, takimi najbliższymi. Stęskniłam się za nimi, spędzałam urodziny sama z Alkiem. Od dwóch lat tak robimy. Czułam, że oni też za mną tęsknią. Zaprosiłam gości, zarezerwowałam miejsce, godzinę, tak żeby było na moich zasadach — zaczęła wywód.

Kubicka wyznała, że kolacja zaczęła się opóźniać, bo znajomi potrzebowali więcej czasu.

- Już miałam gorszy humor i też komunikowałam to wielokrotnie, że ja nienawidzę niespodzianek. [...] To mnie strasznie przytłacza — wyjaśniła.

Znajomi nie posłuchali jednak Sandry Kubickiej i przygotowali niespodziankę, a podczas kolacji włożyli papierowe maski.

W tym roku komunikowałam, że nie chcę niespodzianek. [...] Dojechałam na miejsce i wszyscy moi znajomi mieli maski z moimi twarzami. Mnie to znowu przeraziło i przytłoczyło. [...] Moi znajomi, robiąc mi taką rzecz, chcieli pokazać, że mnie kochają, dać mi miłość, że pamiętają o mnie, chcą być zabawni, oni mieli czyste intencje, ale ja odebrałam to w zupełnie inny sposób — zdradziła.

Sandra Kubicka zdradziła, że czuła się bardzo niekomfortowo i zareagowała płaczem. 

- Moi znajomi zobaczyli mnie przy stole, a ja siedziałam i płakałam, i tłumaczyłam im, że chciałam, żeby ten wieczór był spokojny, a tu znowu są robione cyrki na kolkach i im też się przykro zrobiło — podsumowała.

Sandra Kubicka: z kim jest modelka?

Sandra Kubicka od 2021 roku spotyka się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem.

loader

Zobacz także: Zwyciężczyni pierwszego „MasterChef Junior“ była na studniówce. „Jak ten czas leci“

RadioZET.pl/Onet.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl