Obserwuj w Google News

Skiba poetycko o łóżkowych harcach z młodszą o 26 lat żoną. „Osiągamy szczyty”

2 min. czytania
29.08.2023 12:49
Zareaguj Reakcja

Zakochany Skiba nie oszczędza publiczności – po ślubnym spamie przyszła pora na miłosne wyznania. Lider grupy Big Cyc dość szczerze opisał, jak wygląda jego łóżkowe życie z młodszą o 26 lat żoną. Ciekawi pikantnych szczegółów?

Skiba poetycko o łóżkowych harcach z młodszą o 26 lat żoną. „Osiągamy szczyty”
fot. instagram.com/karoskiba

Krzysztof Skiba niedawno wywrócił do góry nogami całe swoje dotychczasowe życie. Po 30 latach małżeństwa z matką swoich synów oświadczył, że chce wziąć rozwód. Muzyk zakochał się w młodszej o 26 lat fotomodelce Karolinie Kempińskiej: - Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat — wyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Szybko więc zdecydował się na zaręczyny i kolejny ślub.

Zobacz też:  Karolina Kempińska o przyszłości ze Skibą. "Za 20 lat będę się nim opiekować"

Krzysztof Skiba wziął ślub z Karoliną Kempińską

19 sierpnia Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska powiedzieli sobie magiczne „tak”. Ślub tych dwoje nie przeszedł w mediach bez echa, bo na ceremonię zakochanych przybyła plejada gwiazd z Krzysztofem Ibiszem i jego śnieżnobiałym uśmiechem na czele. Portale plotkarskie były zalane zdjęciami z uroczystości, a świeżo upieczeni małżonkowie też nie omieszkali dzielić się swoim szczęściem w sieci.

Redakcja poleca

Zakochani niemal od razu po ślubie ruszyli w trasę koncertową z zespołem Big Cyc, jednak znaleźli chwilę na udzielenie pierwszego wywiadu jako małżeństwo. Zdecydowali się na rozmowę z portalem Party.

Skiba szczerze o życiu łóżkowym z młodszą żoną

Para opowiadała o swoich zawodowych i podróżniczych planach, gdy nagle temat zszedł na różnicę wieku. Głos w tej sprawie zabrał Skiba, który niespodziewanie dość szczerze zaczął opisywać swoje życie łóżkowe z żoną: - Opowiadam o tym, że z tą różnicą wieku są plusy i minusy. Plus jest taki, że w łóżku uprawiamy wspinaczkę wysokogórską, czyli osiągamy szczyty. Natomiast po wszystkim to warto coś zobaczyć sobie w telewizji. Ja chcę oglądać jakiś program informacyjny, a ona bajki Disneya. Są te różnice – powiedział w rozmowie z „Party”.

Nie przegap
Plejada gwiazd na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej
11 Zobacz galerię
fot. Instagram: @skibabigcyc