Obserwuj w Google News

Karolina Kempińska całuje się z „narzeczonym”. To nie Krzysztof Skiba

2 min. czytania
23.08.2023 14:42
Zareaguj Reakcja

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba są już małżeństwem. Okazuje się jednak, że w życiu świeżo upieczonej małżonki jest też inny „kawaler”. Podobno jest o nią „lekko zazdrosny”…

Karolina Kempińska całuje się z „narzeczonym”. To nie Krzysztof Skiba
fot. Instagram: @karoskiba

Karolina Skiba (Kempińska) powoli wraca do rzeczywistości po hucznej zabawie weselnej, na której pojawiła się plejada polskich gwiazd. W międzyczasie publikuje w sieci zdjęcia z tego pamiętnego dnia. Na jednym z nich pokazała specjalnego gościa.

Karolina Kempińska pokazała zdjęcie z wesela. Zapozowała ze swoim „narzeczonym”

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba kochają zwierzęta. Szczególnie bliski im jest los psów w schroniskach. Z tego względu poprosili swoich bliskich, by zamiast kwiatów i prezentów, podarowali im karmę dla czworonogów.

Na weselnej zabawie nie zabrakło psiej reprezentacji. Jeden z ulubieńców pary został wystrojony w specjalnie zdobione szelki, a nawet dostąpił zaszczytu zapozowania do zdjęcia z panną młodą. Fotograf uchwycił ich w rozczulającym momencie.

"Leosia w żartach w domu nazywamy moim narzeczonym, bo jest we mnie wpatrzony jak w obrazek i lekko zazdrosny. Na własnym ślubie, już jako panna młoda, musiałam dostać całusa od swojego narzeczonego" – napisała na Instagramie Kempińska.

Nieco niżej po raz kolejny dała wyraz temu, że los maluczkich nie jest jej obojętny. Zamieściła dwa hashtagi, które promują adopcję zwierząt ze schronisk i domów tymczasowych - #niekupujadoptuj, i #rescuedismyfavoritebreed. W sekcji komentarzy wylało się morze czułości. Rozentuzjazmowani fani zalali żonę Krzysztofa Skiby emotikonami w kształcie serca.

Nie przegap
Plejada gwiazd na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej
11 Zobacz galerię
fot. Instagram: @skibabigcyc