Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba zdradził szczegóły swojego wesela. Wielbiciele tradycji będą w szoku

2 min. czytania
17.08.2023 12:17
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba zdradził szczegóły swojego wesela. Karolina Kempińska miała sama przygotować menu uroczystości, które dla wielbicieli weselnej tradycji może okazać się szokujące. Czym poczęstują gości lider grupy Big Cyc i jego małżonka?

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
fot. screen: Instagram @karokempi

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska tworzą jeden z najgłośniejszych związków krajowego show-biznesu. Fakt, że lider grupy Big Cyc rozstał się z żoną po ponad 30 latach małżeństwa i związał z młodszą o 26 lat modelką, dla wielu osób był szokiem. Zakochani jednak za nic mają internetową krytykę, cieszą związkiem i przygotowują do ślubu. Wybrali już kreacje i obrączki, okazuje się, że przygotowali także menu weselnej imprezy. Menu, które dla wielu osób może być niemałym szokiem.

Zobacz także:   Rodzice Kempińskiej są w wieku Skiby. Tak zareagowali na zaręczyny

Krzysztof Skiba o szczegółach wesela. Karolina Kempińska skomponowała szokujące menu?

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Krzysztof Skiba wspomniał o zbliżającym się ślubie i weselu. Okazuje się, że menu imprezy przygotowała sama przyszła panna młoda. Postawiła przy tym na nowoczesność i zdrowie. Lider Big Cyc poinformował, że na weselnym stole pojawią się potrawy wegańskie, w tym wariacje na temat klasycznego schabowego i pierogów.

- To Karolina ustalała, co będzie na stole weselnym. Oczywiście, że będzie schabowy, ale wegański. Będą makarony i różnego rodzaju pierogi. Będą wegetariańskie kotlety i burgery wegańskie. Więcej nie mogę zdradzać - mówi 59-latek.

Oczywiście wegańskie potrawy coraz częściej goszczą na wielu imprezach, w tym także weselach. Z pewnością jednak osoby przyzwyczajone do tradycyjnego menu mogą być zdziwione decyzją Karoliny. Jedno jest pewne, lekkie, roślinne jedzenie wszystkim wyjdzie na zdrowie.

Krzysztof Skiba o miłości do Karoliny Kempińskiej. Przyszła żona zmieniła jego życie

Krzysztof Skiba nie ukrywa, że związek z Karoliną Kempińską mocno na niego wpłynął. Zmienił między innymi sposób, w jaki satyryk patrzy na romantyzm i związki. Przyznał, że wcześniej zdarzało mu się wyśmiewać zakochanych.

- Ja kiedyś byłem człowiekiem bardzo ironicznie patrzącym na sprawy miłosne, okiem prześmiewcy. Zakochani byli często przedmiotem moich żartów, ale teraz kiedy sam przeżywam motyle w brzuchu, to uważam, że to są piękne chwile, a miłość, to jest takie uczucie, dla którego warto żyć - opowiadał.

Z pewnością słowa Krzysztofa bardzo podobają się Karolinie. Wiadomo już, że ślub pary będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na wegańskie menu. Na uroczystości pojawi się bowiem nawet prezydent.

Nie przegap
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News