Obserwuj w Google News

Odchudzony Skiba w takim stroju weźmie ślub. Znana stylistka wbija mu szpilę

2 min. czytania
16.08.2023 21:48

Krzysztof Skiba lada moment weźmie ślub z Karoliną Kempińską. Muzyk Big Cyc specjalnie na tę okoliczność zadbał o sylwetkę i zrzucił trochę kilogramów, a teraz pochwalił się fanom ślubną stylizacją. Zaskakującą opinią na temat Skiby podzieliła się w tabloidzie Izabela Janachowska. 

Krzysztof Skiba bierze ślub z Karoliną Kempińską
fot. Instagram:@skibabigcyc

Krzysztof Skiba po rozwodzie z żoną oficjalnie zawiadomił, że jest w związku z Karoliną Kempińską. Nowa ukochana muzyka Big Cyc jest od niego młodsza o 26 lat i pracuje w firmie z branży IT. Para jakiś czas temu się zaręczyła, a teraz relacjonuje przygotowania do ślubu, który podobno ma się odbyć jeszcze w te wakacje.

Krzysztof Skiba pokazał garnitur do ślubu z Karoliną Kempińską

Organizacja uroczystości idzie pełną parą. Narzeczona wokalisty wybrała już suknię ślubną oraz opracowała makijaż i fryzurę. Opowiadała też o menu, którym zamierzają ze Skibą uraczyć gości na swoim weselu. Ponoć ceremonii zaślubin ma udzielić sama prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska, ale mimo to narzeczeni zapewniają, że impreza będzie skromna i bez medialnej pompy. 

Skiba także stara się podgrzewać atmosferę przed wielkim dniem. Ostatnio 59-latek pochwalił się na Instagrama zakupem garnituru, w którym zamierza pójść do ślubu. Wybór padł na klasyczny model w czarnym kolorze.

- Garnitur na ślub już kupiony! Powiem Wam w tajemnicy... nigdy bym nie przypuszczał, że w garniaku będę się czuł aż tak dobrze. A może skończyć już z trampkami i rockowymi koszulkami i grać koncerty w garniturze? W końcu Bryan Ferry z Roxy Music grywał koncerty w garniturach. A trafiało się to też wielu innym m.in. Stingowi i Grześkowi Ciechowskiemu. Tylko czy widownia zechce eleganckiego Skiby? - zastanawiał się "odpicowany" frontman Big Cyc.

Na temat stylizacji Skiby postanowiła wypowiedzieć się znana specjalistka od mody ślubnej Izabela Janachowska, która prowadzi własny salon sukien w Warszawie i chętnie doradza młodym parom w kwestii strojów. Niestety jej zdaniem wokalista Big Cyc może mieć problem z doborem garnituru, ponieważ ma on dość trudną figurę. 

- Zobaczymy, ciekawa jestem, jak on sam się wystylizuje, bo Skiba nie ma najłatwiejszej sylwetki. Znalezienie odpowiedniej stylizacji dla niego jest bardzo trudne - oceniła w rozmowie z "Faktem" Janachowska. 

Prowadząca "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" podkreśliła, że ubieranie mężczyzny zawsze sprawia więcej problemów niż stylizowanie panny młodej. Skiba nie jest wyjątkiem, dlatego jeśli chciałby dobrze wyglądać na swoim ślubie, zdaniem Janachowskiej powinien skorzystać z porad doświadczonego stylisty. Muzykowi i tak już udało się fenomenalnie poprawić wygląd dzięki diecie. Niedawno  Skiba pochwalił się, że udało mu się zarzuć aż 30 kg

Nie przegap