Zamknij

Rozenek udekorowała dom na święta. Witajcie w bajce Małgosi

02.12.2022 08:06

Małgorzata Rozenek-Majdan poszła na całość i udekorowała dom na święta. Ozdoby zapierają dech w piersiach, a Małgorzata zaprasza do bajkowej krainy.

rozenek-udekorowała-dom-na-swieta-witajcie-w-bajce-malgosi
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan przyzwyczaiła swoich fanów do jej ogromnej miłości do świąt Bożego Narodzenia. Jak na „Perfekcyjną Panią Domu” przystało, Małgosia uwielbia dekorować swą posiadłość, dlatego też z niecierpliwością wyczekiwała grudnia, by móc przyozdobić willę wynajmowaną od Modesta Amaro. Rozenek wie, że wcześniejsze pojawienie się dekoracji mogłoby wywołać hejt internatów. Gwiazda wystawiła się na krytykę, gdy wzięła udział w świątecznej sesji zorganizowanej w październiku. Nic więc dziwnego, że wolała poczekać z zaproszeniem fanów do świątecznej bajki Majdanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się choinką i świątecznymi dekoracjami

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” pokazała obserwatorom między innymi ogromną choinkę, świąteczne wieńce i zawieszone nad kominkiem skarpety z inicjałami każdego domownika. Zachwycała się też kompletem czerwono-białych poduszek i dekoracyjnymi kulami śnieżnymi.

rozenek-swieta1
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)
rozenek-swieta2
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)
rozenek-swieta4
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)

Podczas relacji z jej świątecznej posiadłości Małgorzata zdążyła też pogawędzić z Radosławem Majdanem przygotowującym się do następnego dnia w pracy. Wyraziła także niepokój o ozdobione lampkami laurusy, które opuściły ogród, by przeczekać zimę w salonie Majdanów. Na koniec Rozenek poinformowała, że obchód po bajkowej krainie dokończy następnego dnia i udała się z mężem wykąpać Henia. Nie wytrzymała jednak do rana, a na jej Instagramie pojawiło się kolejne nagranie prezentujące świąteczne ozdoby.

Zainspirujecie się świątecznym wystrojem domu Małgosi?

rozenek-swieta5
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)
rozenek-swieta6
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)