Obserwuj w Google News

Rozenek zapakowała syna do plecaka. Henio w teczkę i na wycieczkę

2 min. czytania
10.11.2022 13:30
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami zabawną sytuacją, która miała miejsce w jej posiadłości. „Perfekcyjna Pani Domu” odkryła prosty sposób na transport jej najmłodszego syna. Przy takim pojeździe wózek spacerowy może odejść do lamusa.

rozenek-majdan-syn-w-plecaku
fot. Artur Zawadzki/East News, Screen Instagram (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwija się na naprawdę wielu polach. Celebrytka od dawna zachęca fanów do skorzystania z oferty jej dietetycznego cateringu. Gwiazda prowadzi też swoją firmę odzieżową, która ostatnio rozszerzyła gamę produktów o nienależące do najtańszych dodatki do wnętrz. Dużo emocji wzbudzają także występy Rozenek w „ Dzień Dobry TVN”. Małgorzata nie zapomina jednak o pozostawaniu w kontakcie z fanami na Instagramie. Ostatnio uraczyła obserwatorów prześmieszną relacją z zabawy synów. Co wydarzyło się w domu Małgosi?

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek-Majdan nagrywa zabawę synów. Rodzinna sielanka u „Perfekcyjnej Pani Domu”

Rozenek zaprezentowała fanom nowy sposób zabierania dzieci na spacer. Na oryginalny pomysł wpadł syn Małgosi, Tadeusz. Postanowił on zapakować najmłodszego członka rodziny Majdanów do plecaka na kółkach i zafundować mu przejażdżkę po wynajmowanej posiadłości.

Na starszego brata zawsze można liczyć. Dziś zabawa „wożenie Henryka w plecaku na kółkach”

- napisała rozbawiona Rozenek pod udostępnionym nagraniem.

rozenek-henryk-w-plecaku2
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)

Zobacz także: Radosław Majdan chce znów zostać ojcem. Co na to Małgorzata Rozenek?

Małgorzata czuwała nad przebiegiem przejażdżki, pilnując, by Henrykowi nie stało się nic złego. W zabawie synom celebrytki towarzyszył też pies George, a całe zajście obserwowali rozbawieni Radosław Majdan i Stanisław, najstarszy syn Małgorzaty.

Zazdrościcie im tej rodzinnej sielanki?

rozenek-henryk-w-plecaku3
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)
rozenek-henryk-w-plecaku1
fot. Screen Instagram (@m_rozenek)