Obserwuj w Google News

Rozenek porozmawia z Dodą w „Dzień Dobry TVN”? „To byłby wywiad życia”

3 min. czytania
12.04.2023 07:46
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu, podczas którego opowiedziała o jej pracy w „Dzień Dobry TVN”. W programie niedługo ma pojawić się Doda. Czy „Perfekcyjna Pani Domu” zdecydowałaby się przeprowadzić rozmowę z byłą żoną jej obecnego męża?

dzień-dobry-tvn-rozenek-porozmawia-z-dodą-to-byłby-wywiad-życia
fot. Artur Zawadzki/East News, VIPHOTO/East News

Doda wkrótce ma pojawić się w „ Dzień Dobry TVN”, by promować swój nowy singiel „Zatańczę z aniołami”. Występ wokalistki w porannym programie TVN wzbudza dużo emocji. Gwiazda miała przecież bana w stacji. Wszystko zmieniło się po jej głośnym wystąpieniu na gali Bestsellerów Empiku. Po kilku słownych przepychankach z Marcinem Prokopem i problemach z ustaleniem dogodnego terminu Dorota Rabczewska ostatecznie miała dogadać się z producentami.

Dorota Wellman przyznała, że nie może doczekać się spotkania z Dodą i ma nadzieję, że „rozwali system”. Piosenkarka nie wykazuje się jednak takim entuzjazmem i dziwi się, dlaczego dziennikarze podkreślają w swych wypowiedziach, że nigdy nie miała bana w TVN.

- Widzę, że oni też trochę spadli z księżyca. Te wywiady, których udzielają… Być może nie zdają sobie sprawy z realiów albo zakłamują rzeczywistość. Żeby przekreślić przeszłość grubą kreską, nie można jej zakłamywać. Nie można udawać, że bana nie było i robić z ludzi idiotów - mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Redakcja poleca

„Dzień Dobry TVN”. Doda udzieli wywiadu Rozenek? Jest komentarz prowadzącej

Od samego początku mówi się o tym, że wywiad z Dodą przeprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wokalistka nie wydaje się jednak z takiego obrotu spraw w pełni zadowolona. „Nie wybieram sobie żadnej pary. Faktycznie zostało powiedziane, że Marcin z Dorotą chętnie mnie zobaczą na swojej kanapie. W ogóle nie rozumiem, dlaczego nie Agnieszka i Rozenek… Ja uważam, że to byłby wywiad życia! (…) Ale rozumiem, nie każdy ma odwagę” - powiedziała, przypominając o jej konfliktach z żoną Radosława Majdana i Agnieszką Woźniak-Starak.

Jednak czy Małgorzata Rozenek-Majdan rzeczywiście nie miałaby odwagi porozmawiać z byłą żoną jej obecnego męża? Dziennikarz Wirtualnej Polski wprost zapytał gospodynię „DDTVN”, czy zgodziłaby się przeprowadzić wywiad z Rabczewską. Co odpowiedziała?

- Przeprowadziłabym wywiad z każdym, bo to jest element mojej pracy - podkreśliła „Perfekcyjna”. - Tak jak nie mam problemu z tym, żeby zostawać do ostatniego dziennikarza na konferencjach ramówkowych - bo to jest element mojej pracy - tak samo nie miałabym problemu w rozmowie z kimkolwiek, jeżeli tego wymagałoby poprowadzenie programu. Po to tam poszłam, żeby rozmawiać.

Gwiazda przyznała, że najchętniej prowadzi rozmowy z gośćmi, których nie rozumie. „Jest we mnie potrzeba zrozumienia pewnych mechanizmów (...) tego, z czym się ludzie zmagają, w którym momencie swojego życia są, co widzą przed sobą, co widzą z tyłu” - mówiła.

- Każdy jest w jakiś sposób ciekawy, a najciekawsi dla ciebie są ludzie, których nie rozumiesz, bo masz do nich najwięcej pytań. Im bardziej osoba naprzeciwko ciebie jest osobą żyjącą inaczej niż ty albo pochodzącą z innego świata niż ty i mającą inne wartości, tym ciekawsza ona się staje dla ciebie. Bo chcesz to zrozumieć! - przekonywała Rozenek.

Myślicie, że rozmowa byłej i obecnej partnerki Radosława Majdana dojdzie do skutku? A może Doda już przygotowuje się na wywiad u Doroty Wellman i Marcina Prokopa?