Obserwuj w Google News

Doda nie wystąpi w "Dzień dobry TVN"? A miała być zgoda

2 min. czytania
17.02.2023 20:21

Po ostatniej aferze na gali Bestsellerów Empiku konflikt między Dodą a stacją TVN znów znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Mimo dyskusji między wokalistką a Marcinem Prokopem okazuje się, że jej zapowiadana wizyta w programie „Dzień dobry TVN” może nie dojść do skutku.

Doda
fot. VIPHOTO/East News

Podczas niedawnej gali Bestsellerów Empiku doszło do niecodziennej sytuacji. Wyróżnione w plebiscycie zostały Doda i Maria Sadowska, które doceniono za kontrowersyjny film „Dziewczyny z Dubaju”. Dorota Rabczewska nie dostała jednak możliwości zabrania głosu – a to za sprawą transmitującego wydarzenie TVN, który lata temu „zbanował” wokalistkę i nie pokazuje jej na antenie. Sytuacja wywoła spory skandal w mediach społecznościowych i „odgrzała” stary konflikt.

Zobacz także:  Sadowska zapłakana o „Dziewczynach z Dubaju”: „Podjęłyśmy duże ryzyko”

Doda od lat jest skonfliktowana z TVN. Miało dojść do porozumienia

Doda od lat ma na pieńku ze stacją TVN. Wszystko przez konflikt piosenkarki z Agnieszką Woźniak-Starak – w 2014 roku między paniami doszło do bójki spowodowanej słownymi zaczepkami dziennikarki. Jak wyjaśniła wokalistka, wcale nie żałuje, że kłótnia eskalowała do takiego stopnia.

W ogóle tego nie żałuję. Bardzo kocham swoich rodziców i rodzina jest dla mnie bardzo ważna. Żadna kariera, żadna telewizja nigdy nie będzie stała ponadto. Agnieszka obrażała moich rodziców na antenie. Rozliczyłyśmy się w osobliwy sposób

– powiedziała w rozmowie z RadioZet.

Przepychanka celebrytek poskutkowała „zbanowaniem” Rabczewskiej w telewizji TVN. Od tamtej pory próżno szukać jej występów na antenie stacji. Po awanturze na gali Bestsellerów Empiku rozmowy na ten temat powróciły i pojawiła się okazja do zakopania topora wojennego.

Redakcja poleca

Doda jednak nie pojawi się w „Dzień dobry TVN”? Nie pasują jej warunki

Do incydentu odniósł się prowadzący plebiscyt Marcin Prokop, który przekonywał, że Doda wcale nie została „zbanowana”, a całe zajście było „niefortunną niezręcznością”. Zaproponował także, by piosenkarka pojawiła się w roli gościa w programie „Dzień dobry TVN”.

Widziałam, że Marcin Prokop serdecznie mnie zaprasza do „Dzień dobry TVN”, aby zadać kłam tym pomówieniom, że niby mam tam bana od dziesięciu lat (...).  Czekam na zaproszenie. 5 marca mam premierę nowego singla. Zaproście mnie, bądźcie słowni

– zaapelowała za pośrednictwem InstaStory.

Jak donosi „Pomponik” do występu jednak nie dojdzie – stronom konfliktu nie udało się dojść do porozumienia.

Rozmowy Dody z TVN na temat jej wizyty w porannym programie zakończyły się niepowodzeniem. Po pierwsze, otrzymała od producentów tylko jeden termin, który kolidował z innymi aktywnościami. Prośby o inny termin spotykały się z odmową stacji

– podaje portal, powołując się na informatora z bliskiego otoczenia celebrytki.

A miało być tak pięknie...

RadioZet.pl/"Pomponik"

Doda Sylwester Polsat
10 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe Polsat