Obserwuj w Google News

Rodzina obnażyła sekrety Michała Wiśniewskiego. Taki jest naprawdę

2 min. czytania
22.11.2022 17:42

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie mocno udziela się na TikToku. Tym razem zachęcił bliskich do zabawy i przy okazji wyszło na jaw parę sekretów czerwonowłosego piosenkarza. Czego jeszcze o nim nie wiemy?

Michał Wiśniewski
fot. screen Instagram m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski zaangażował rodzinę w zabawę „Podaję telefon osobie, która...”. Dzięki temu światło dzienne ujrzały tajemnice dotyczące mamy oraz żony, jednak bliscy byli bezwzględni i nie popuścili artyście. Internauci zaśmiewają się i wytykają Michałowi Wiśniewskiemu, że ten… uwielbia wcinać mielonkę prosto z puszki.

Zobacz także:  Tajner zdradza, dlaczego rozwiodła się z Wiśniewskim: „Nie czułam się kobieco”

Sekrety Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw

Wyzwanie zaczęło się od przekazania telefonu osobie, której narzeczony wsiąkł jak kamfora. Urządzenie przejęła mama Michała Wiśniewskiego, Grażyna, i dopiekła synowi – przekazała mu telefon, zdradzając, że piosenkarz ma sztuczne zęby.

Następnie dowiedzieliśmy się, że Fabienne nie ma jeszcze chłopaka, a Michał Wiśniewski uwielbia jeść mielonkę prosto z puszki – co, jako dowód, zaprezentował. Potem czerwonowłosy piosenkarz zdradził, że jego żona, Pola, chciała mieć córkę, ale czeka jednak na narodziny syna.

W kolejnej turze zdradzania sekretów wydało się, że Michał Wiśniewski chrapie tak głośno, że słyszą go sąsiedzi, ale lepsza jest jego mama – ją ma z kolei słyszeć „cała Warszawa”. Pani Grażyna nie była dłużna.

- Podaję telefon osobie, która została bankrutem i je szynkę – powiedziała mama piosenkarza i przekazała mu aparat. Pani Grażyna zdecydowanie została ulubienicą internautów.

Redakcja poleca

- Pani Grażynka zaorała - śmiali się internauci.

- Normalnie roast na Wiśniewskim. Brawo za dystans - zachwycali się inni.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS