Obserwuj w Google News

Wiśniewski wziął drugi ślub z piątą żoną. Teraz daje porady narzeczonym

2 min. czytania
15.11.2022 14:44
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski nie tak dawno wziął drugi ślub z piątą żoną, a teraz czeka na narodziny kolejnego dziecka. Artystę zapytano, kiedy wyczuć dobry moment na ożenek. Kto jak kto, ale on zna się na tym najlepiej – dał złotą radę wszystkim mężczyznom, którzy myślą o zaręczynach i ślubie.

Michał Wiśniewski
fot. screen Instagram wisniewska_pola

Michał Wiśniewski już ośmiokrotnie mówił swoim wybrankom sakramentalne „tak”. Ma za sobą małżeństwo z Magdą Femme, dwukrotną przysięgę z Mandaryną, kolejne dwa śluby z Anną Świączak i jeden z Dominiką Tajner. Obecną ukochaną jest Pola Wiśniewska, z którą oczekuje na narodziny syna i jej również dwukrotnie przyrzekał wierność i miłość. Kiedy według artysty jest najlepszy moment na ślub? Dużo zależy od uczuć.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski spisał testament. „Wiem, co mi grozi”. Mówi o poważnej chorobie

Michał Wiśniewski daje porady narzeczonym

Michał Wiśniewski jest zdania, że nie ma co czekać ze ślubem, jeśli uczucia są prawdziwe i silne, a kobieta potrzebuje scementowania związku. Zacytował też słowa swojej byłej żony, Dominiki Tajner.

- Jeśli wydaje się, że to jest ta jedyna i ona tego potrzebuje, to wydaje mi się, że warto. No bo ja nikogo siłą przed ołtarz nie zaciągałem. W ogóle nie ma niczego piękniejszego. Moja czwarta żona mówiła „czy to jest miłość, to się okazuje na samym końcu, kiedy ta ostatnia osoba trzyma cię za rękę”. Trudno odpowiedzieć sobie na to w danym momencie. Okaże się – tłumaczył Michał Wiśniewski w rozmowie z „Super Expressem”.

Redakcja poleca

Oczywiście zaznaczył, że nikogo nie zachęca na siłę do szybkich zaręczyn i szybkiego ślubu. Piosenkarz jednak ma do siebie dystans i pokazuje na własnym przykładzie, jak skończyły się liczne ożenki.

- Ale chłopaki, nie zachęcam na siłę. Ja jestem najlepszym przykładem, że można sobie przez to krzywdę zrobić i stajesz się przez to memem. Natomiast jeśli bardzo się kochacie, to się należy kobiecie – skwitował.

RadioZET.pl/Se.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS