Obserwuj w Google News

Wiśniewski musi dorabiać po godzinach na alimenty? Ludzie mają teorię na ten temat

2 min. czytania
22.11.2022 07:33
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski regularnie pojawia się w telewizji, jednak jego zespół Ich Troje nie koncertuje tak, jak kiedyś. Jak podaje pomponik.pl, muzyk znalazł dodatkowe zajęcie, które ma mu przynieść pieniądze.

Michał Wiśniewski
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Wiśniewski ma nową pracę? Muzyk był kiedyś na topie, obecnie jego zespół nie zarabia tak dużych pieniędzy. Wśród fanów lidera Ich Troje pojawiła się teoria, że Wiśniewski dorabia po godzinach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które ma to potwierdzić.

Zobacz także: Tajner zdradza, dlaczego rozwiodła się z Wiśniewskim: „Nie czułam się kobieco”

Wiśniewski musi dorabiać po godzinach? Ludzie mają teorię na ten temat

Michał Wiśniewski nie traci na popularności. Muzyk regularnie pojawia się w telewizji, ale nie koncertuje już tak z zespołem Ich Troje. Wiele mówi się też o życiu prywatnym Wiśniewskiego.

Redakcja poleca

Niedawno wziął drugi ślub z piątą żoną i para spodziewa się kolejnego dziecka. Będzie to szósty potomek celebryty. Wielu fanów lidera Ich Troje ma teorię, że z powodu nadchodzących zmian w życiu, Michał Wiśniewski znalazł sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Wiśniewski śpiewa na weselach. Wystąpił na przyjęciu znanego sportowca

Jak podaje pomponik.pl, w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć, że Wiśniewski występuje na weselu. Pojawił się on na przyjęciu żużlowca Pawła Przedpełskiego.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Fani muzyka uznali, że z pewnością zamierza on dorobić na alimenty, jednak warto mieć na uwadze, że artyści często występują na tego typu imprezach. Ich pojawienie się na takich przyjęciach wiąże się jednak zazwyczaj z dużym wydatkiem, często jest to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Na ten moment Wiśniewski nie skomentował teorii fanów.

Zobacz także: Cleo planuje totalną metamorfozę? Fani są przeciwni

RadioZET.pl/pomponik.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET