Obserwuj w Google News

Maffashion przeszła odważną przemianę. "Jak sklepowa z mięsnego"

1 min. czytania
21.11.2022 22:42
Zareaguj Reakcja

Maffashion pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Blogerka zaprezentowała się w krótkich włosach. Choć większość fanów komplementowała jej wygląd, znaleźli się też tacy, którym nie przypadł on do gustu.

Maffashion przeszła odważną przemianę. "Jak sklepowa z mięsnego"
fot. VIPHOTO/East News

Maffashion jest jedną z największych gwiazd polskiego internetu. Młoda blogerka i businesswoman w oczach wielu jest nie tylko ikoną przedsiębiorczości, ale także stylu. To właśnie jej odważne wybory wizerunkowe sprawiły, że dziś cieszy się tak ogromną popularnością.

Zobacz także: Sebastian Fabijański zawalczy w Fame MMA. Jest komentarz Maffashion

Maffashion przeszła metamorfozę

Maffashion najwyraźniej znudziła dotychczasowa fryzura. Blogerka postanowiła zapomnieć o długich, jasnych włosach i przeprowadziła na swojej głowie zupełną rewolucję. Postawiła na jasną zieleń i fryzurę w stylu tomboy.

Wielu fanów ta zmiana bardzo przypadła do gustu. W sekcji komentarzy od razu pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i emotikonek w kształcie serca.

Pięknie. A buźka wręcz idealna do krótkich włosów — napisała jedna z internautek.

Nie zabrakło jednak i głosów dezaprobaty. Jeden z komentujących nie szczędził blogerce gorzkich słów.

 Beznadziejnie, nie słuchaj fałszywych komentarzy, wyglądasz jak sklepowa z mięsnego. Jesteś piękna i długie włosy, i lekko różowe to jest to — stwierdził.

Niektórzy użytkownicy Instagrama byli zdania, że metamorfoza Maffashion jest jedynie chwilowa. Stwierdzili oni, że na opublikowanym przez celebrytkę zdjęciu widoczna jest siateczka od peruki. Jak jest naprawdę? Zapewne dowiemy się już niedługo.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl