Obserwuj w Google News

Jessica Mercedes rozjuszyła internautów. „To przestępstwo”

2 min. czytania
21.11.2022 22:11
Zareaguj Reakcja

Jessica Mercedes jednym ujęciem rozwścieczyła internautów. Gwiazda coraz częściej podróżuje – oczywiście zwykle wybiera samolot jako środek transportu. Tym razem celebrytce się dostało. Wszystko przez to, że przemierzyła krótki dystans prywatnym samolotem. Luksusowo, ale czy ekologicznie?

Jessica Mercedes
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jessica Mercedes po raz kolejny znalazła się pod ostrzałem internautów. Niektórzy już dawno zapomnieli o słynnej „aferze metkowej”, cichną też echa po wyprawie celebrytki na Wyspy Owcze, gdzie delfiny wręcz idą na rzeź. Teraz celebrytce wytknięto brak poszanowania dla ekologii i dbania o klimat. Słusznie?

Zobacz także:  Jessica Mercedes o dramie z Julią Wieniawą: „Zawsze tak jest pomiędzy kobietami”

Jessica Mercedes skrytykowana przez internautów

Jessica Mercedes pochwaliła się zdjęciem z prywatnego samolotu. Gwiazda otrzymała zaproszenie na imprezę, z którego oczywiście skorzystała. Jak pokazała na kolejnych Instastory, trasa miała odbywać się z Warszawy do Łodzi. To jak rzut przysłowiowym beretem.

- Dostałam wczoraj zaproszenie na imprezę, no to jestem. Lot z Depeche Mode w tle to ja rozumiem pochwaliła się Jessica Mercedes na Instagramie.

Jessica Mercedes samolot
fot. screen Instagram jemerced
Jessica Mercedes samolot
fot. screen Instagram jemerced

Celebrytka naraziła się na hejt. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Zauważono, że chętnie prawi o ekologii, jednak w praktyce niezbyt wychodzi jej dbanie o środowisko. Jessica Mercedes nie skomentowała sprawy.

- Prywatne przeloty, szczególnie w ramach podróży krótkodystansowych, powinny być nielegalne. To klimatyczne przestępstwo, uprawiane przez bogatych dla czystej zabawy. To nie pora na to - czytamy.

Redakcja poleca

- Z Warszawy do Łodzi. Przecież to powinno być karane więzieniem, tam na piechotę da się dojść - burzy się kolejna osoba.

- „Plebs” ma się oszczędzać i zaciskać pasa w ramach troski o planetę. „Elity” za to będą żyć jak żyły dotychczas. Tak to będzie w przyszłości wyglądać - brzmi kolejny komentarz.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS