Obserwuj w Google News

Cleo planuje totalną metamorfozę? Fani są przeciwni

2 min. czytania
21.11.2022 21:59
Zareaguj Reakcja

Cleo opublikowała na Instagramie post, w którym pokazała się w kilku zaskakujących wydaniach. Zapytała też, która z jej "nowych twarzy" najbardziej podoba się fanom. Odpowiedź internautów była jednoznaczna.

Cleo planuje totalną metamorfozę? Fani są przeciwni
fot. Karol Makurat/REPORTER

Cleo podbiła świat polskiej muzyki. Jej piosenki zna prawie każdy. Choć ze sceną muzyczną związana jest od bardzo dawna, komercyjnym sukcesem cieszy się niespełna dekadę. Album, który stworzyła przy współpracy z Donatanem, zapewnił jej pierwsze miejsce na listach przebojów i otworzył jej drogę do Eurowizji.

Dziś Cleo ma na koncie wiele radiowych hitów i nic nie wskazuje na to, by jej kariera w najbliższej przyszłości miała zwolnić tempo.

Zobacz także: Rodzina Kory zabrała głos po krytyce, jaka spadła na Cleo po gali TVP

Cleo planuje metamorfozę? Fani są na "nie"

Cleo ma sporą grupę fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób, które razem z nią świętują wszystkie sukcesy i kibicują jej podczas nowych wyzwań. Wiedzą też, kiedy należy powstrzymać piosenkarkę przed popełnieniem błędu.

Tak było i tym razem. Cleo wrzuciła na Instagrama nagranie, na którym zaprezentowała się fanom w kilku wydaniach.

KTÓRA WERSJA CLEO? – zapytała gwiazda, dając fanom do wyboru cztery kolory włosów: naturalny blond, jasny blond, czerń lub czerwień.

Fani najwyraźniej wyczuli, że gwiazda zastanawia się nad przejściem totalnej metamorfozy. Część z nich starała się odwieść Cleo od tego pomysłu, zapewniając ją, że najpiękniej wygląda w swoich naturalnych włosach.

Chyba najlepiej Tobie w jasnym blondzie; Jeśli zastanawiasz się nad zmianą koloru, zostań w blondzie. Każdy kreator wizerunku powie Ci, że lepiej być w zgodzie ze swoim typem kolorystycznym – pisali internauci.

Źródła: RadioZET.pl