,

Rodzina Gessler znów się powiększy. Magda po raz trzeci zostanie babcią

22.01.2023 15:48

Magda Gessler pojawiła się w studiu „Dzień Dobry TVN” i ogłosiła wspaniałą nowinę. Gwiazda już wkrótce po raz kolejny zostanie babcią. Klan rodziny Gesslerów ponownie się powiększy.

rodzina-magdy-gessler-znów-się-powiększy-po-raz-trzeci-zostanie-babcią
fot. Artur Zawadzki/East News

Magda Gessler przez córkę Larę nazywana jest „szaloną, super babcią”. Restauratorka nie jest angażowana w opiekę nad wnukami z racji na jej liczne zobowiązania zawodowe. Lara nie ma jednak jej tego za złe, tym bardziej że Magda spędza z wnukami każdą wolną chwilę, a Nena i Bernard to jej oczka w głowie.

- Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie - mówiła Lara w rozmowie Jastrząb Post.

Słowa córki Magdy Gessler potwierdzają rodzinne fotografie, które swego czasu gwiazda zamieściła w sieci. Podczas pierwszego spotkania z synem Lary, Bernardem, obecny był także jego wujek, Tadeusz Müller. Okazuje się, że syn Magdy już wkrótce będzie kołysać na rękach nie tylko dzieci młodszej siostry.

Magda Gessler zostanie babcią po raz trzeci. „Nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały”

Znana restauratorka pojawiła się niedawno w studiu „Dzień Dobry TVN” i podzieliła się wspaniałą informacją. Gwiazda TVN wkrótce po raz trzeci zostanie babcią! Żona jej syna, Tadeusza Müllera jest w ciąży. Para wzięła ślub w czerwcu 2022 roku, a już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

- Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt - pochwaliła się Magda.

Gessler opowiedziała też, jakie ma relacje z dziećmi jej córki. Zapewniła, że jak każda babcia rozpieszcza swoje wnuki i z przyjemnością spędza czas z Neną i Bernardem.

- Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto - zachwycała się wnukami gwiazda.

Informacja o ciąży żony syna Magdy Gessler z pewnością była dla niej cudownym prezentem na Dzień Babci. Gratulujemy!

loader

Logo radiozet Dzieje się