Zamknij

Magda Gessler pokazała zdjęcie z wnukiem. „Skala uczuć sięgnęła zenitu” [FOTO]

20.09.2022 10:03

Magda Gessler niedawno świętowała powiększenie rodziny. Jej córka Lara powitała na świecie synka, Bernarda. Na opublikowanym zdjęciu widzimy moment poznania babci i wnuka.

Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/East News

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej telewizji. „Kuchenne rewolucje” z jej udziałem od wielu lat biją rekordy popularności. Restauratorce udało się także wypromować dwójkę jej dzieci: Tadeusza Müllera oraz Larę Gessler. Ta druga urodziła niedawno syna, Bernarda.

Zobacz także

Magda Gessler ponownie została babcią

Media dopytywały świeżo upieczonej babci, kiedy pozna nowo narodzonego wnuka. Gwiazda o spotkaniu z nowym członkiem rodziny poinformowała na Instagramie.

- Jedno spojrzenie… miłość od pierwszego wejrzenia...wnuczek – napisała wzruszona.

W dalszej części postu Gessler wspomina czasy, gdy sama była młodą mamą i opiekowała się Larą. Życzyła też córce szczęścia i powodzenia w nowej roli.

- Kochana moja milion szczęśliwych myśli dla ciebie cała masa radości którą i tak masz maleńka moja dziewczynko… Pamiętam jak ciebie tak tuliłam w naszym pierwszym domu w Konstancinie – rozczuliła się gwiazda.

W komentarzach nie zabrakło gratulacji dla mamy i babci.

- Wzruszenie ogromne jak patrzę na całą Waszą rodzinę. Dużo dużo zdrówka i pięknego życia dla wnusia. Mocno przytulam i pozdrawiam.

- I tu skala uczuć sięgnęła zenitu. Rozpłynęłam się. Czy może być coś piękniejszego od tak szczerej i prawdziwej miłości – pisali zachwyceni fani.

Magda Gessler równie gorąco witała na świecie wnuczkę, Nenę. Według Lary jest szaloną, super babcią.

Magda Gessler
fot. Instagram Screen (@magdagessler_official)