Obserwuj w Google News

Richard Gere trafił do szpitala. W jakim stanie jest 73-letni gwiazdor?

2 min. czytania
19.02.2023 12:38
Zareaguj Reakcja

Richard Gere podczas rodzinnych wakacji w Meksyku cierpiał z powodu ataków kaszlu. 73-letni hollywoodzki gwiazdor znany z "Pretty Woman" musiał trafić do szpitala. W jakim jest stanie?

Richard Gere trafił do szpitala
fot. Jakub Kaminski/East News

Richard Gere to jeden z największych gwiazdorów Hollywood, żywa legenda światowego kina. Choć ciężko w to uwierzyć, laureat statuetki Złotego Globy za rolę w "Chicago" skończył 73 lata. Obecnie aktor przeżywa jednak drugą młodość, w 2018 roku poślubił o 33 lata młodszą hiszpańską aktywistkę Alejandrę Silvę. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, Gere cieszył się z narodzin potomka w wieku 70 lat. Aktor i jego ukochana wybrali się do Meksyku, żeby wspólnie świętować 40. urodziny Alejandry. Niestety, w trakcie wakacji gwiazdor źle się poczuł i musiał trafić do szpitala. W jakim jest stanie?

Richard Gere trafił do szpitala. 73-letni gwiazdor miał problemy z płucami

Jak poinformował portal TMZ, Richard Gere podczas pobytu w Meksyku cierpiał z powodu kaszlu, który doskwierał mu tak mocno, że udał się do szpitala, gdzie spędził noc. U hollywoodzkiego gwiazdora zdiagnozowano zapalenie płuc i przepisano antybiotyki. Żona aktora za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała fanom za słowa wsparcia i poinformowała, że cała jej rodzina w ostatnim czasie chorowała. Na szczęście wszyscy czują się już dobrze, a w sieci możemy oglądać zdjęcia z rodzinnego spaceru.

- Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Po prawie trzech tygodniach, kiedy wszyscy chorowali w naszej rodzinie, w końcu czuję się znacznie lepiej! Dziękuję za całą miłość - czytamy w poście żona Richarda.

Gwiazdorowi i jego rodzinie życzymy zdrowia.

Redakcja poleca

Richard Gere to największy amant Hollywood? Związki i romanse aktora

Richard Gere ma za sobą dwa rozwody, jego małżeństwa z Cindy Crawford i Carey Lowell nie przetrwały próby czasu. Z tą drugą ma syna Homera Jamesa Jigme. Aktor uważany jest za jednego z największych amantów Hollywood, na swoim koncie ma związki i romanse z największymi gwiazdami kina i show-biznesu. Spotykał się między innymi z Priscillą Presley, Kim Basinger, Julią Roberts i Umą Thurman. Przez lata uznawany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów świata.