Obserwuj w Google News

Rafał Maślak ma chorą córkę? Po interwencji internautów zabrał dziecko do specjalisty. "Nie chodzi"

2 min. czytania
14.11.2022 16:18

Rafał Maślak jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Stan zdrowia córki byłego Mistera Polski wzbudził zaniepokojenie internautów, co skłoniło rodziców do udania się do specjalisty. Czy małej Michalinie dolega coś poważnego? 

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń
fot. screen: Instagram @maslak_kamila

Rafał Maślak zyskał ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w konkursach piękności. Model i Mister Polski 2014 wziął głośny ślub z modelką Kamilą Nicpoń, małżonkowie są szczęśliwymi rodzicami dwójki pociech: synka Maksymiliana i córeczki Michaliny. 15-miesięczna dziewczynka wzbudziła niestety niepokój internautów, którzy bacznie obserwują rodzinę Rafała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sprawa wydawała się na tyle poważna, że celebryci postanowili udać się z córką do specjalisty. Jaką diagnozę usłyszeli?

Redakcja poleca

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zabrali dziecko do lekarza. Zareagowali na niepokój fanów

Rafał Maślak i jego żona dzielą się swoim życiem rodzinnym między innymi na Instagramie. Kiedy internauci zwrócili uwagę, że 15-miesięczna Michalina jeszcze samodzielnie nie chodzi, postanowili zbadać sprawę. Po wizycie u specjalisty uspokoili zaniepokojonych wielbicieli. 

- Przyjechaliśmy właśnie do fizjoterapeuty sprawdzić, dlaczego misia mając piętnaście miesięcy, jeszcze nie chodzi. Nie zwracałam na to jakoś uwagi, dopóki kilkoro z was nie zadało mi właśnie tego pytania. Przez to trochę zaczęłam się martwić. Postanowiłam więc, że dla pewności to sprawdzę (...) Misia robi prawidłowe postępy (…). Nie ma więc nic, co mnie mogłoby niepokoić. Mam jej dać tylko więcej czasu, a jeszcze tego czasu ma sporo - poinformowała Kamila.

Przypomnijmy, że małżonkowie musieli mierzyć się z poważnymi problemami. W drugiej połowie 2021 roku ich córeczka trafiła do szpitala, musieli także mierzyć się z obrzydliwym hejtem pod adresem swojej rodziny, a nawet groźbami śmierci.