Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba w ciąży? Gwiazda "Gogglebox" o dziecku z nowym partnerem. "Będzie robione"

2 min. czytania
14.11.2022 14:55

Sylwia Bomba pożegnała ojca swojej córeczki i układa sobie życie z nowym partnerem. Czy gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" planuje kolejne dziecko? Skomentowała sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sylwia Bomba
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Bomba zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie " Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka, która pojawiła się między innymi w "Tańcu z gwiazdami", musiała zmierzyć się z osobistą tragedią. Były partner Sylwii i ojciec jej dziecka, Jacek Ochman, zmarł w lipcu 2022 roku. Obecnie telewizyjna gwiazda układa sobie życie u boku nowego ukochanego. Czy zdecydowała się na zostanie mamą po raz drugi?

Redakcja poleca

Sylwia Bomba po raz drugi zostanie mamą? Celebrytka skomentowała medialne doniesienia

Sylwia Bomba relacjonuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak niechętnie wypowiada się na temat swojego nowego partnera. Zdradziła jedynie, że w jej sercu pojawił się nowy mężczyzna.

- Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie - poinformowała swoich fanów.

Wielbiciele gwiazdy "Gogglebox" są jednak bardzo dociekliwi. Jedna z fanek postanowiła zapytać Bombę o to, czy planuje ponownie zostać  mamą. Celebrytka w ironiczny sposób skomentowała medialne doniesienia o ciąży.

- Czekam na pytanie, w jakiej pozycji będzie robione - czytamy.

Taka odpowiedź nie wydaje się zapowiedzią kolejnego kroku pary. Sylwii życzmy szczęścia i niecierpliwie czekamy na nowe informacje dotyczące życia zakochanych.