Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski wyleci z TVP? Zaangażował się w WOŚP

2 min. czytania
03.02.2023 16:51

Rafał Brzozowski może napytać sobie biedy w TVP. Gwiazdor stacji zrobił bowiem coś, co władzom średnio może się spodobać. Czy straci pracę? Wszystko przez gest dobrej woli i zaangażowanie się w WOŚP. Co dokładnie zrobił Rafał Brzozowski? Wcale nie wrzucił grosika do puszki.

Rafał Brzozowski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Rafał Brzozowski jest ściśle związany z TVP od 2017 roku. Wtedy też został gospodarzem teleturnieju „Koło Fortuny” i poprowadził koncert sylwestrowy w Zakopanem. Dwa lata później został prowadzącym „Jaka to melodia?”, a w 2020 roku otrzymał nawet Telekamerę. Był również związany z „The Voice Senior”. Czy dobra passa piosenkarza i prezentera zostanie przerwana przez niewinny udział w WOŚP? TVP może tego nie zdzierżyć.

Zobacz także:  Jurek Owsiak dostał list z przeprosinami od hejtera. „Poczułem wstyd”

Rafał Brzozowski wyleci z TVP? Wspierał WOŚP

Rafał Brzozowski udał się do USA, aby wziąć udział w 31. finale WOŚP. Obecność gwiazdora TVP na wydarzeniu w Miami została zarejestrowana przez youtuberkę TheKretkę1. Rafał Brzozowski z ogromną werwą prowadził licytację charytatywną. Chętni darczyńcy spotkali się w klinice doktora Krzysztofa Gojdzia.

Youtuberka wraz z doktorem zaczepiła Rafała Brzozowskiego tuż przed rozpoczęciem imprezy. Gwiazdor TVP potwierdził, że jest gotowy i już zaraz wszyscy zaczną działać w słusznej sprawie.

- Mam nadzieję, że dziś będziecie państwo bawić się szampańsko, ale przede wszystkim będziecie mieli wielkie serca i hojne serca do tego, żebyśmy mogli zebrać jak najwięcej pieniędzy, żeby ta informacja też poszła w świat - mówił Rafał Brzozowski, rozpoczynając imprezę. Gwiazdor TVP dumnie chodził z przyklejonym serduszkiem WOŚP. Zgromadzeni mogli też obejrzeć występ piosenkarza.

Redakcja poleca

Rafał Brzozowski podczas prowadzenia imprezy mówił również, że cieszy się z przybycia tak wielu osób, które chętne są do wydania pieniędzy na wyjątkowe przedmioty złożone na licytację. Jedna z aukcji dotyczyła czerwonych charakterystycznych okularów – identycznych, jakie nosi Jurek Owsiak. Rzecz miała dołączony certyfikat z podpisem szefa WOŚP. W pewnym momencie doktor Gojdź nałożył okulary Rafałowi Brzozowskiemu. Przedmiot sprzedano za 1500 dolarów.

Nie tylko Rafał Brzozowski zaangażował się w tym roku w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w dzień 31. finału pozowali z przyklejonymi serduszkami organizacji. Czy TVP wyciągnęła wobec nich jakieś konsekwencje – tego na razie nie wiemy.

TVP od kilku lat raczej „nie lubi się” z WOŚP-em. Informacje na temat finałów są przekazywane szczątkowo, doszło też do sytuacji, kiedy zamazywano serduszka na wizji. Odkąd telewizja stała się „reżimowa”, zaprzestano angażowania się w coroczną akcję.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News