Obserwuj w Google News

Quiz. Co wiesz o Małgorzacie Rozenek? To trudniejsze niż test białej rękawiczki

2 min. czytania
06.11.2023 19:28
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z największych gwiazd w Polsce. Choć media śledzą każdy jej krok, celebrytka wciąż potrafi zaskoczyć. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy znasz wszystkie sekrety „perfekcyjnej pani domu”.

Quiz. Co wiesz o Małgorzacie Rozenek? To trudniejsze niż test białej rękawiczki
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Wojciech Olkusnik/East News, VIPHOTO/East News, Piotr Blawicki/Dzień Dobry TVN/East News

O Małgorzacie Rozenek-Majdan słyszeli chyba wszyscy. Kiedy została gospodynią „Perfekcyjnej Pani Domu”, mało kto spodziewał się, że wyrośnie na jedną z największych gwiazd w Polsce. Na przestrzeni lat prezenterka dorobiła się grona fanów i hejterów. Ci pierwsi śledzą każdy jej krok, ci drudzy czekają, aż powinie jej się noga. Mimo że nie raz wieszczono koniec jej kariery w telewizji, Rozenek cały czas powraca, znajduje nowy pomysł na siebie i ponownie wyskakuje z lodówki. Czego ona nie robiła? Zdążyła już posprzątać mieszkania Polaków, zmienić krnąbrne dziewczyny w prawdziwe damy i wyruszyć na podbój Azji z Radosławem Majdanem u boku. Czy znasz wszystkie jej tajemnice? Sprawdź się w naszym quizie!

Quiz. Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan? Odkryj sekrety gwiazdy TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan żadnej pracy się nie boi. Oprócz telewizyjnych programów prowadzi też dwie firmy i walczy o finansowanie procedury in vitro z budżetu państwa. Aż trudno uwierzyć, że w ferworze walki znajduje jeszcze czas dla bliskich. Była prowadząca „ Dzień Dobry TVN” to celebrytka z krwi i kości. Choć pokazuje na Instagramie całkiem sporo, zapewnia, że najcenniejsze chwile zachowuje dla siebie i rodziny. Ile razy brała ślub? Jak mają na imię jej synowie? Czym zajmował się jej ojciec? Spróbuj odpowiedzieć na te i inne pytania. Perfekcyjne zaliczenie naszego quizu jest trudniejsze niż pomyślne przejście testu białej rękawiczki!

Źródło: Radio ZET

Małgorzata Rozenek-Majdan
10 Zobacz galerię
fot. Przemek Świderski/Reporter/East News

logo Tu się dzieje