,

Pogodynka zemdlała na wizji i poleciała pod stół. Program został przerwany

20.03.2023 11:58

Pogodynka zemdlała na wizji w momencie, gdy rozpoczynało się jej wejście na żywo. Nie była w stanie powiedzieć ani słowa, a po chwili runęła na podłogę. Na miejsce przybyły służby medyczne.

pogodynka CBS Los Angeles zemdlała
fot. screen Twitter rawsalerts

Pogodynka amerykańskiej stacji telewizyjnej CBS Los Angeles, Alissa Carlson, straciła przytomność przed kamerami. Sceny rozegrały się w sobotę. Nagranie, które krąży po sieci, stało się już viralem. Alissa Carlson wydała krótkie oświadczenie.

Zobacz także: Niezręczny moment w DDTVN. Gwiazda wypaliła na wizji: "Można sobie p*********ć"

Pogodynka zemdlała przed kamerami. To nie jej pierwszy incydent

- Kto jest gotowy na trochę słońca? Ja jestem. Zacznijmy od sprawdzenia pogody z naszą meteorolożką Alissą Carlson. Łączy się z nami na żywo ze studia – wesoło mówiła Nichelle Medina, współprowadząca wraz z Rachel Kim jeden z porannych programów.

W tym momencie kamery pokazały pogodynkę, która już po chwili zaczęła opierać się na stole, aby nie upaść. Niestety, blat w pewien sposób się wygiął, po czym Alissa Carlson runęła na ziemię.

Pogodynka źle się czuła, nie była w stanie wymówić ani słowa. Jej wzrok uciekał i rzeczywiście wyglądała, jakby miała za chwilę zemdleć. Współpracownicy udzielili jej pierwszej pomocy, a niedługo na miejscu pojawiły się służby medyczne.

Program został przerwany - współprowadzące nie kryły szoku i paniki. Widzowie mogli obejrzeć reklamy oraz wcześniej nagrane materiały.

Alissa Carlson po pewnym czasie postanowiła uspokoić swoich fanów i napisała krótki post na Facebooku. Miejmy nadzieję, że niedługo wróci do pracy – na razie musi wydobrzeć.

- Dziękuję za wszystkie wiadomości, telefony i dobre życzenia. Będzie ze mną w porządku – napisała Alissa Carlson.

To jednak nie pierwszy raz, gdy pogodynka zaliczyła wpadkę na wizji, a raczej ujawniły się jej problemy zdrowotne. Prawie dekadę temu, w 2014 roku, Alissa Carslon w telewizji KGET zwymiotowała przed kamerami. Prowadziła wówczas prognozę pogody.

Pogodynka sądziła, że wymioty spowodowało przeziębienie. Jednak po kontrolnej wizycie u lekarza okazało się, że ma poważne problemy z sercem. NBC News informuje, że nie wiadomo, czy zasłabnięcie jest związane z chorym organem.

loader
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS

Logo radiozet Dzieje się