Obserwuj w Google News

Zabawna wpadka Drzyzgi w "Dzień dobry TVN". Tak zwróciła się do Agnieszki Woźniak-Starak

1 min. czytania
21.02.2023 19:17
Zareaguj Reakcja

Ewa Drzyzga zabawnie przejęzyczyła się w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN", przez co widzowie mogli pomyśleć, że w taki sposób nazwała Agnieszkę Woźniak-Starak. Na szczęście szybko się zrehabilitowała. 

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

"Dzień dobry TVN" codziennie przyciąga przed telewizory setki widzów. Najpopularniejszą śniadaniówkę obok "Pytania na śniadanie" powadzi kilka par prezenterów, wśród których sporą sympatią cieszą się  Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Duet pojawił się na antenie we wrześniu 2020 roku i od razu został ciepło przyjęty przez widzów. Wprawdzie gospodyniom nieraz zdarzały się drobne wpadki i lapsusy, ale zawsze udawało im się z gracją z nich wybrnąć. W ostatnim wydaniu śniadaniówki nie było inaczej. 

Redakcja poleca

Dzień dobry TVN: Ewa Drzyzga zabawnie do Agnieszki Woźniak-Starak 

W "Dzień dobry TVN" Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak dyskutowały z zaproszonym gościem o zabawkach i grach zręcznościowych. Prowadzące miały okazję przetestować parę modnych gadżetów.

- Idę odpalić tory teraz. Czasem działają, czasem nie. Budujemy je w różny sposób i jest po prostu efekt "wow" - powiedziała zaproszona do studia Magdalena Kordaszewska. 

Nagle zachwycona jak dziecko Ewa Drzyzga w niekonwencjonalny sposób zwróciła się do Agnieszki Woźniak-Starak. 

Czad! Stary, przy tym to można... - wypaliła. 

"Stara" Agnieszka Woźniak-Starak nie zareagowała. Przez moment zrobiło się trochę nieręcznie. Na szczęście Drzyzga szybko zorientowała się, jak to zabrzmiało.

Słyszałaś, co ja powiedziałam?! Stary to może przy tym godzinami siedzieć - poprawiła się po chwili prezenterka. 

Sprytnie wybrnęła?