Obserwuj w Google News

Chajzer wściekł się na planie znanego show. "Kompletnie mu odbiło, myślałem, że mnie pobije"

2 min. czytania
19.02.2023 19:50
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer zdenerwował się na Michała Witkowskiego na planie "Ugotowanych" w TVN. Pisarz pojawił się w kontrowersyjnej stylizacji, co miało nie spodobać się prezenterowi "Dzień dobry TVN". - Drogi kolego, ale za to będziesz miał dzisiaj przerąbane - grzmiał Chajzer. Witkowski myślał, że zaraz dojdzie do rękoczynów. 

Filip Chajzer
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Znany pisarz i celebryta Michał Witkowski opowiedział o swoim występie w programie "Ugotowani", gdzie na planie miał okazję spotkać się z Filipem Chajzerem. Panowie, delikatnie mówiąc, nie przypadli sobie do gustu.

Redakcja poleca

Filip Chajzer oburzył się prowokacyjnym strojem Michała Witkowskiego 

Chajzer, będący jeszcze wówczas reporterem  " Dzień dobry TVN", podśmiechiwał się z homoseksualnego celebryty, a na finałowej kolacji wściekł się, gdy pisarz pojawił się z białoczerwoną opaską na ramieniu, na której widniał znak Polski Walczącej. Gwiazdor TVN - dumny obrońca tradycji Powstania Warszawskiego - zaczął grozić Witkowskiemu surowymi konsekwencjami. 

Drogi kolego, ale za to będziesz miał dzisiaj przerąbane. Tak się nie bawimy! Ja jestem warszawiak od kilku pokoleń. To nie jest zabawne! Boa, sroa, co chcesz, ale tak to się nie bawimy, serio - ostrzegał Witkowskiego Chajzer na planie "Ugotowanych" w 2014 roku. 

Pisarz, znany wówczas z licznych prowokacji na salonach, posłusznie zdjął opaskę. Jak mówił, przestraszy się rozgniewanego Chajzera. Twierdził jednak, że nie dokonał żadnej profanacji patriotycznego symbolu. 

Witkowski wrócił do spięcia z Chajzerem w "Ugotowanych" w ostatnim wywiadzie i opowiedział o nerwowej reakcji Filipa Chajzera. 

Jak zobaczył tę opaskę, kompletnie mu odbiło, myślałem, że mnie pobije. Ja tak bym nie umiał unieść się z żadnego powodu - wyznał w rozmowie z Plejadą. 

Zapytany o to, jak wyglądają dzisiaj jego relacje z prezenterem "Dzień dobry TVN", publicysta przyznał, że "ta postać jest mu najzupełniej obojętna". 

Jedyny kontakt, jaki z nim miałem, to na premierach filmów Vegi, na których zawsze wygłaszał wstęp i prowadził czołówkę. Trudno coś ta tej podstawie powiedzieć - wyjaśnił Witkowski. 

Waszym zdaniem Filip Chajzer słusznie uniósł się, gdy zobaczył Michała Witkowskiego w takiej stylizacji? 

michal witkowski ugotowani
fot. TVN/screen z programu "Ugotowani"