Obserwuj w Google News

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Nowicki musiał się tłumaczyć

2 min. czytania
28.02.2023 16:59
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki - prowadzący program "Pytanie na śniadanie" popełnił błąd. Aleksandra Grysz wytknęła mu małą wpadkę. Jak się z niej wytłumaczył?

Łukasz Nowicki
fot. TRICOLORS/East News

Łukasz Nowicki zaliczył kolejną gafę w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem błąd wytknęła redakcyjna koleżanka. Prezenter postanowił wytłumaczyć wpadkę.

"Pytanie na śniadanie": wpadka Łukasza Nowickiego

Śniadaniówki mają to do siebie, że są na żywo, a w związku z tym łatwo o wpadkę. Ostatnimi czasy błędy nadzwyczaj często zdarzają się prowadzącemu "Pytanie na śniadanie" Łukaszowi Nowickiemu.

Redakcja poleca

Jak podaje Jastrząbpost, we wtorkowym wydaniu programu TVP nie obeszło się bez kącika plotkarskiego, który Nowicki omawiał wraz z Aleksandrą Grysz. Prowadzący zaanonsował segment, który zaczął się tuż po krótkiej przerwy kulinarnej.

Tomek zwija krokiety, a ja rozwijam czerwony dywan u stóp Aleksandry Grysz. Porzucamy na chwilę holistyczną kuchnię z kapustą i przechodzimy do świata show-biznesu.

Okazało się, że podobna zapowiedź padała z ust prezentera mniej więcej 24 godziny wcześniej. Grysz postanowiła wytknąć błąd koledze po fachu.

Łukasz, a wiesz, że wczoraj dokładnie tak samo zacząłeś "Czerwony dywan"? "Agnieszka Dziekan zwija cynamonki, a my rozwijamy czerwony dywan".

Ta wypowiedź wytrąciła Nowickiego z równowagi. Szybko jednak wybrnął z gafy.

Żartujesz? Drodzy państwo, to już jest końcóweczka. Jak już powtarzam swoje żarty, a nie jestem tego świadom, to nie jest dobrze. Na szczęście nie robi tego Kasia Cichopek. Ona na nartkach. Jest dotleniona.

Wygląda na to, że Nowicki marzy o odpoczynku od "Pytania na śniadanie". Trudno się zresztą dziwić, że prowadzący powtórzył swój żart - śniadaniówki mają bardzo oklepaną formułę i dość schematycznego podejścia wymagają od prowadzących, którzy muszą lawirować między różnymi, czasami skrajnymi emocjonalnie tematami, cały czas zabawiając widownię.

Redakcja poleca

"Pytanie na śniadanie": kiedy oglądać?

Odpowiedź TVP na "Dzień Dobry TVN" jest emitowana od 2002 roku. "Pytanie na śniadanie" można oglądać codziennie od 8:00 do około 11:30 na TVP2. Powtórki programu są natomiast dostępne na kanale TVP Kobieta od 11:30 do około 14:10. Prezenterami śniadaniówki są Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Aleksandra Grysz, Łukasz Nowicki, Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

RadioZET.pl/Jastrząbpos