Obserwuj w Google News

Pogarsza się stan zdrowia Bruce'a Willisa. Nie poznaje najbliższych

2 min. czytania
06.11.2023 07:54
Zareaguj Reakcja

Z miesiąca na miesiąc pogarsza się stan zdrowia Bruce’a Willisa. Nie tak dawno jeden z reżyserów opowiadał, że aktor wręcz nie może mówić. Teraz ma nie rozpoznawać byłej żony, Demi Moore.

Pogarsza się stan zdrowia Bruce'a Willisa
fot. Backgrid/East News

Bruce Willis zmaga się z postępującym otępieniem czołowo-skroniowym oraz afazją. Przez schorzenie w marcu 2022 roku był zmuszony zrezygnować z aktorstwa. Artystą nieustannie opiekuje się żona oraz jego dwie córki. Jak w jednym z wywiadów przyznała ukochana Willisa, Emma, nie ma żadnych szans na to, by jej mąż wyzdrowiał. Współczesna medycyna jest bezradna.

Jeszcze w połowie października reżyser Glenn Gordon Caron, który doskonale zna się z Willisem z planu serialu „Na wariackich papierach”, przekazał, że „Bruce ledwo może mówić i nie do końca jest w stanie się wypowiadać”. Teraz aktor ma nie poznawać byłej żony, z którą pozostawał w małżeństwie przez 13 lat.

Zobacz także:  Robbie Williams zmaga się z problemami zdrowotnymi. „Jestem wykończony”

Pogarsza się stan zdrowia Bruce'a Willisa

Bruce Willis znajduje się pod nieustanną opieką bliskich. Mężczyznę często odwiedza też Demi Moore. Aktorka niedawno odpoczywała we Włoszech, a po powrocie od razu udała się do Bruce’a Willisa. Jednak po tej wizycie była kompletnie zdruzgotana.

Magazyn „Closer” przekazał, że gdy Demi Moore spotkała się z byłym mężem, ten miał być mocno zdezorientowany. Nie wiedział, kim jest osoba, która nagle pojawiła się w jego domu. Magazyn podaje, że Demi Moore była zrozpaczona tym faktem.

Redakcja poleca

Informator „Closer” przekazał też, że Bruce Willis nadal stara się rozpoznawać swoje córki. Na widok Rumer Willis i wnuczki Lou ma okazywać radość. Nie wiadomo jednak, czy to wkrótce się nie zmieni. Żona Willisa kilka tygodni temu opowiadała, że jej mąż ma silne wahania nastroju, jest osłabiony fizycznie i obawia się, że niedługo może przestać rozpoznawać nawet ją. Aktor ma też być sfrustrowany tym, że nie może kontynuować swoich pasji.

– Mam wrażenie, że wie, kim jestem przez pierwsze trzy minuty. Nie jest całkowicie werbalny. Kiedyś był zapalonym czytelnikiem, nie chciał, żeby ktokolwiek o tym wiedział. Nie jest już nim teraz. Wszystkie te umiejętności językowe nie są już w jego zasięgu, a mimo to nadal jest Brucem – opowiadał niedawno reżyser Glenn Gordon Caron.

Źródło: Radio ZET/Closer Magazine

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News