Obserwuj w Google News

Robbie Williams zmaga się z problemami zdrowotnymi. „Jestem wykończony”

2 min. czytania
03.11.2023 06:00

Robbie Williams boryka się z poważnymi problemami ze zdrowiem. W najnowszym wywiadzie wyznał, że stan jego skóry i włosów uległ pogorszeniu. Co dolega muzykowi?

Robbie Williams zmaga się z problemami zdrowotnymi. „Jestem wykończony”
fot. Vianney Le Caer/Invision/East News

Robbie Williams jest znany za sprawą hitów takich jak „Angels” czy „Candy”. Jego piosenki cały czas są chętnie odtwarzane na platformach streamingowych. Lata wcześniej prowadził bardzo imprezowy styl życia. To mocno odbija się na jego zdrowiu. W wywiadzie dla brytyjskiej gazety „The Sun” mówił o tym, z czym musi się zmagać.

Problemy zdrowotne Robbiego Williamsa

Światowej sławy piosenkarz narzekał w wywiadzie z „The Sun” na to, że dziś musi odchorować swój styl życia sprzed lat.

– Moja córka mówi do mnie: „Tatuś jest leniwy”. Nie lubię określenia "leniwy", ponieważ tak mnie opisywano, gdy byłem młodszy. W rzeczywistości jestem po prostu cholernie wykończony tym, co zrobiłem sobie w latach dziewięćdziesiątych i po 2000 roku – powiedział Robbie Williams.

Redakcja poleca

Zmęczenie artysty przerodziło się w poważne problemy zdrowotne. Jak mówi Williams, jego pogorszony stan owłosienia czy skóry to tylko wierzchołek góry lodowej.

– Włosy przerzedzają się, testosteron mnie opuścił, serotoniny tak naprawdę nie ma, a dopamina pożegnała się ze mną dawno temu. Zużyłem wszystkie naturalne dobre rzeczy. Mam andropauzę – przyznał szczerze piosenkarz.

Robbie Williams ma osłabione libido. Co na to jego żona?

Andropauza to nie jedyny problem Robbiego Williamsa. We wcześniejszym wywiadzie wraz z żoną Aydą Field opowiadał o tym, że zmaga się ze znacznym spadkiem libido.

– Czasami Ayda odwraca się do mnie na kanapie i mówi: "Powinniśmy pójść do łóżka", a ja siedzę i jem mandarynkę i po prostu wzruszam ramionami. Więc czasami próbujemy – mówił piosenkarz. Robbie Williams zażywał testosteron, ale musiał przestać. Jak przyznał, problemem było nie tylko obniżone libido, ale też zmieniona sylwetka.

Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

– Wszyscy wiedzą, że po ślubie nie ma zbliżeń. Tak po prostu jest. Przez jakiś czas brałem testosteron, ale ponieważ jestem uzależniony, musiałem przestać. Miałem masywne, kwadratowe ramiona i zacząłem wyglądać jak portier. To nie był dobry wygląd – przyznał Williams.

Brak chęci artysty na aktywności w łóżku nie przeszkadza jednak jego żonie. – Intymność jest ważną, znaczącą stroną miłości. Jesteśmy szczęśliwi – powiedziała Ayda Field.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS