Obserwuj w Google News

Kurzajewski wróci do Smaszcz? Wróżka wyczytała jej los z kart

2 min. czytania
20.02.2023 15:32
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz robi w siebie taki szum, że zainteresowała się nią nawet praktykantka sztuki ezoterycznej. Wróżka Anna postawiła jej tarota. To, co wyczytała z kart, przechodzi ludzkie pojęcie.

Kurzajewski wróci do Smaszcz? Wróżka wyczytała jej los z kart
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/REPORTER, Shutterstock/vimolsiri.s

Paulina Smaszcz ma ręce pełne roboty. Kiedy nie toczy medialnej batalii ze swoim eks, prowadzi kursy i spełnia się w roli mentorki. W czasie wolnym znajduje ukojenie u boku partnera, który — jak dała do zrozumienia — w niczym nie przypomina Kurzajewskiego. Wygląda na to, że najbardziej burzliwy okres Smaszcz ma już za sobą. Ustabilizowała swoje życie uczuciowe i może w pełni cieszyć się obecnością tych, których kocha. Czy taki stan utrzyma się na długo?

Redakcja poleca

Smaszcz rozstanie się z partnerem i wróci do Kurzajewskiego?

Wisława Szymborska napisała, że nic dwa razy się nie zdarza. Wygląda jednak na to, że Paulina Smaszcz może przeżyć rozpad związku dwukrotnie... A potem drugi raz wpaść w ramiona Macieja Kurzajewskiego. Taką przyszłość wieszczy jej wróżka Anna, na którą powołuje się "Twoje Imperium".

Jasnowidzka postawiła tarota, który miał odkryć przed nią prawdę o aktualnym związku dziennikarki.

Pani Paulina czuje się wyjątkowo upojona nową znajomością. Ale to jeszcze nie miłość - powiedziała.

Wróżka nie wierzy, że Paulina Smaszcz będzie ze swoim partnerem do końca życia. Jej związek z tajemniczym mężczyzną ma zakończyć się rozstaniem.

Karty tarota pokazują jednoznacznie, że pan u jej boku jest kimś niezwykle miłym i bardzo zainteresowanym, lecz długo tam miejsca nie zagrzeje - wyjawiła Anna.

Miłosnych turbulencji nie zabraknie też w związku Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek. Oboje marzyli o stworzeniu kochającego domu. Okazuje się jednak, że może to być jedynie domek z kart. Po ich miłości może nie zostać nawet ślad.

Panią Paulinę czeka czas emocjonalnego przygaszenia, zaś pana Macieja najdą wątpliwości, dostrzeże jakieś rysy na obecnym związku - stwierdziła wróżka.

Anna nie ma też wątpliwości, że Smaszcz i Kurzajewski staną się dla siebie milsi. Zastrzega jednak, że nie będzie łączyła ich relacja oparta na przyjaźni. Czy to możliwe, że eksmałżonkowie nie tylko zakopią topór wojenny, ale też odkryją w sobie głęboko skrywane pokłady miłości. To byłby zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewa.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Twoje Imperium