Obserwuj w Google News

Paulina Krupińska pokazała się w bikini: "Jak 19-latka"

2 min. czytania
07.05.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska - modelka, dziennikarka "Dzień Dobry TVN" i żona Sebastiana Karpiela-Bułecki wypoczywa w Turcji. Fani są zachwyceni jej zdjęciami w kostiumie kąpielowym. 

Paulina Krupińska
fot. Paulina Krupińska/Instagram

Paulina Krupińska przebywa obecnie na egzotycznych wakacjach, na które wyjechała wraz ze swoim mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Zdjęcia z plaży zachwyciły internautów. 

Paulina Krupińska w bikini zachwyca fanów

Wiele osób wykorzystuje długi weekend majowy, by wybrać się na egzotyczne wakacje przed sezonem letnim, w którym jest tłumniej i drożej. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd. W tym roku popularnym kierunkiem wśród celebrytów jest Turcja, gdzie obecnie wypoczywają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Redakcja poleca

Ten sam kraj na wakacje wybrali Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" robi sobie przerwę od pracy, ale nie pozostawia swoich wiernych fanów samopas. Na Instagramie zwyciężczyni tytułu Miss Polonia regularnie pojawia się dokumentacja podróży do Turcji. W najnowszym poście Krupińska prezentuje dekolt w bikini.

Jak nietrudno się domyślić, fani zarzucają modelkę komplementami.

Jak 19-latka.
Pani Paulino, wygląda Pani, jakby ciągle miała 20 lat! Gdzie sprawiedliwość???
Jaka ładna dziewczyna.
Piękna kobieta w pięknym miejscu!
Myślałam, że to Jenna Dewan. Musiałam przeczytać 3 razu nazwę profilu.
Wow, nic dodać, nic ująć, tylko patrzeć.

35-letnia Krupińska, która jest matką dwójki dzieci, rzeczywiście wygląda na zdjęciu niezwykle młodo. Jedna z użytkowniczek pomyliła ją nawet z amerykańską aktorką Jenną Dewan. W czym tkwi sekret gwiazdy TVN?

Redakcja poleca

Jak zachować wieczną młodość?

Niestety, nie ma sposobu na zachowanie wiecznej młodości, ponieważ procesy biologiczne, takie jak starzenie się, są naturalne i podlegają im wszyscy ludzie. Jednak istnieją sposoby, aby pomóc utrzymać zdrowie i witalność przez jak najdłuższy czas.  

  • Zdrowy styl życia: regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i unikanie używek, takich jak papierosy i alkohol, mogą pomóc w zachowaniu dobrego zdrowia i wyglądu.
  • Odpowiednia pielęgnacja skóry: codzienna pielęgnacja skóry, w tym nawilżanie, ochrona przed słońcem i unikanie szkodliwych substancji, może pomóc w zachowaniu młodego i zdrowego wyglądu skóry.
  • Redukcja stresu: stres może przyspieszać procesy starzenia się, więc warto znaleźć sposoby na jego redukcję, np. poprzez medytację, joga, czy czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.
  • Zdrowe relacje społeczne: relacje społeczne mogą pomóc w utrzymaniu dobrego zdrowia psychicznego i emocjonalnego, co z kolei wpływa na ogólny wygląd i samopoczucie.
  • Pozytywne nastawienie do życia: może ono pomóc w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi oraz w zachowaniu dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Czasem za młody wygląd odpowiadają również geny odziedziczone po przodkach. Powyższe porady są drogą do zachowania młodego wyglądu przez długi czas, ale należy pamiętać, że aby je stosować, trzeba mieć na nie czas i środki pieniężne.

RadioZET.pl/Instagram