Obserwuj w Google News

Koleżanki Małgorzaty Rozenek są jak Spice Girls? Którą ze Spicetek jest gwiazda TVN?

2 min. czytania
05.05.2023 14:08
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie zdjęcia z koleżankami. Twierdzi, że wyglądają jak członkinie Spice Girls. Którą z artystek jest gwiazda TVN?

Spice Girls, Małgorzata Rozenek
fot. PMPhoto / SplashNews.com/East News/ VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek chwali się swoim bogatym życiem na Instagramie. Zamieściła fotografie, na których widać, jak spędza czas z przyjaciółkami. Porównała je do członkiń Spice Girls.

Małgorzata Rozenek i jej koleżanki jak Spice Girls?

Żona Radosława Majdana to nie tylko gwiazda TVN i przykładna pani domu. Od czasu do czasu lubi zaszaleć w towarzystwie swoich przyjaciółek. Najnowszą eskapadę pokazała fanom na Instagramie.

Redakcja poleca

Rozenek wraz ze swoim mężem i synem wypoczywają obecnie w Turcji. W mediach społecznościowych gwiazdy nie brakuje relacji z pobytu w ciepłym kraju. Postanowiła pokazać, jak bawi się u boku swoich przyjaciółek, między innymi Magdy Pieczonki.

Podpis pod zdjęciem sugeruje, że panie uważają, iż wyglądają jak gwiazdy lat 90., które niedawno zaliczyły wielki powrót - girls band Spice Girls. Niestety Małgorzata Rozenek nie zdradziła, czyimi odpowiedniczkami są bohaterki fotografii. Jedna z fanek ma pewien pomysł.

Wszystkie Posh Spice.

To oczywiście pseudonim jednej z najpopularniejszych Spicetek - Victorii Beckham.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek jak Victoria Beckham?

Pseudonim Beckham wziął się stąd, że była ona "tą elegancką" członkinią zespołu. W Spice Girls, jak w każdym tego typu bandzie, każda z artystek miała przypisaną pewną postawę, odróżniającą ją od koleżanek. I rzeczywiście patrząc na styl Roznek i jej wystawne życie, najbardziej pasuje do niej Beckham. Ale nie tylko z tego powodu.

Obie celebrytki łączy zawód ich mężów. Zarówno David Beckham, jak i Radosław Majdan są piłkarzami i to całkiem znanymi. Co ciekawe to podobieństwo nie umknęło samej Rozenek, kiedy występowała wraz z ukochanym w programie "Azja Express". Podczas wizyty w Wietnamie przedstawiła siebie i męża jako polskie odpowiedniki Davida i Victorii Beckhamów. 

RadioZET.pl/Instagram