Obserwuj w Google News

Odziana w bikini Marcelina Zawadzka zmusza fanów do refleksji

2 min. czytania
16.11.2022 12:05
Zareaguj Reakcja

Marcelina Zawadzka uchodzi za piękność. Jednak uroda nie jest jej jedynym atutem. Celebrytka nie raz udowodniła, że jest w stanie skłonić fanów do głębszych przemyśleń. Tak stało się i tym razem.

Odziana w bikini Marcelina Zawadzka zmusza fanów do refleksji
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marcelina Zawadzka jest modelką, prezenterką i osobowością telewizyjną. Jej przygoda z mediami zaczęła się w 2013 roku. Od tamtej pory Zawadzka pojawiała się w takich programach jak "Projektanci na start", "Dendżer" oraz "Farma". Była też uczestniczką "Tańca z gwiazdami". W skrócie: nie daje osobie zapomnieć.

Grono fanów Marceliny Zawadzkiej stale rośnie. Jej konto na Instagramie obserwuje dziś ponad 600 tys. osób. To właśnie do nich Marcelina przemówiła, zwracając się z bardzo osobistym pytaniem.

Zobacz także: Rafał Jonkisz o burzliwym związku z Marceliną Zawadzką. Paparazzi nie dawali im spokoju

Marcelina Zawadzka wskoczyła w skąpy strój i zadała ważne pytanie

Marcelina Zawadzka chętnie dzieli się swoim życiem z internautami. Jak się okazuje, jest ono pełne wrażeń. Niedawno celebrytka miała okazję odwiedzić Tajlandię, gdzie zrobiła wiele zdjęć, które później zawisły na Instagramie. Jedno z nich zostało opatrzone podpisem, który miał skłonić internautów do refleksji.

 Czasami myślę, że to, co przydarza się — dla mnie, na mojej drodze życia — byłoby całkiem inne, gdyby nie to, jak bardzo zmieniłam perspektywę… patrzenia na wiele rzeczy i spraw… (pisownia oryginalna — red.) — przyznała Zawadzka.

Wiadomo, że "mądry, słuchając, pomnaża swą wiedzę", więc celebrytka najwyraźniej zapragnęła zmusić swoich fanów do podobnych przemyśleń.

Pamiętasz może swój zachwyt, gdy udało Ci się zmienić przekonanie, które było z Tobą przez całe dotychczasowe życie? Podziel się ze mną, proszę, tą refleksją (pisownia oryginalna — red.) — napisała.

Internauci jednak nie byli skłonni do dzielenia się swoimi refleksjami. Pod postem Zawadzkiej pojawiło się mnóstwo komplementów i emotikon w kształcie serca. Znacznie mniej było szczerych wypowiedzi, na które liczyła gwiazda. Czy wy potrafilibyście odpowiedzieć na jej pytanie?

Redakcja poleca

Źródla: RadioZET.pl