Obserwuj w Google News

Rafał Jonkisz o burzliwym związku z Marceliną Zawadzką. Paparazzi nie dawali im spokoju

2 min. czytania
15.11.2022 21:09

Rafał Jonkisz udzielił wywiadu i powrócił do okresu jego związku z Marceliną Zawadzką. Mister Polski przyznał, że relacja była dość burzliwa i nie miała szansy przetrwać przez duże zainteresowanie mediów ich uczuciem.

rafal-jonkisz-wspomina-burzliwy-zwiazek-z-marcelina-zawadzka-paparazzi-nie-dawali-im-spokoju
fot. Artur Zawadzki/East News

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka prawie przez rok byli parą. Związek Miss Polonii i Mistera Polski budził spore zainteresowanie głównie przez różnicę wieku gwiazd. Była prowadząca „ Pytania na Śniadanie” nawet po rozstaniu nie szczędziła modelowi miłych słów.

Mamy dobre relacje i nie uciekamy od tego. Tak niech zostanie. To jest nasze życie prywatne. Wiem, że Rafał też powiedział bardzo miłe słowa na mój temat. Ja na niego też nigdy złego słowa nie powiem. Będzie zawsze w moim sercu

- mówiła już po zakończeniu związku z Jonkiszem Zawadzka.

Rafał udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o relacji z Marceliną. Co zdradził celebryta?

Redakcja poleca

Rafał Jonkisz wspomina związek z Marceliną Zawadzką

Mister Polski nie ukrywał, że medialny związek z gwiazdą pokroju Marceliny Zawadzkiej nie należał do najłatwiejszych.

Ta relacja była dość burzliwa, medialnie nawet. My się nią nie dzieliliśmy z opinią publiczną. To, że różni panowie za nami jeździli w różne miejsca, to już swoją drogą… Pojawiały się różne artykuły. (...) Różnica wieku - to było bardzo interesujące dla mediów

- wspominał Jonkisz w rozmowie z dziennikarką portalu Świat Gwiazd.

Model ze smutkiem wyznał, że zainteresowanie mediów jego związkiem z Marceliną Zawadzką i śledzący ich paparazzi nie pozwolili im w spokoju rozwijać łączącego ich uczucia.

Rafał Jonkisz przyznał, że ma dobre relacje z byłymi partnerkami i mogą one na niego liczyć. Uważa taką formę zakończenia związku za zdrową i dojrzałą. Podkreślił jednak, że nie inicjuje spotykań ze swoimi byłymi miłościami i traktuje relacje z nimi jako zamknięty rozdział.

Żałujecie, że związek Miss Polonii i Mistera Polski nie przetrwał próby czasu?