Obserwuj w Google News

Odchudzona Danuta Martyniuk i odmłodzony Zenek błyszczą na gali [FOTO]

Anna Skalik
2 min. czytania
25.04.2023 09:28
Zareaguj Reakcja

Danuta i Zenek Martyniukowie uświetnili swoją obecnością galę Osobowości i Sukcesy Roku 2023, gdzie przykuli uwagę fotoreporterów i zachwycili swoim wyglądem.

Danuta i Zenon Martyniuk
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Wielka metamorfoza Danuty Martyniuk już od dłuższego czasu jest przedmiotem medialnych doniesień. Żona króla disco-polo na tyle zainteresowała swoją osobą, że pojawiały się nawet doniesienia o tym, że miałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Póki co, okazją do podziwiania jej sylwetki po tym, jak zrzuciła niemal 20 kilogramów, była gala Osobowości i Sukcesy Roku 2023, która odbyła się w poniedziałek 24 kwietnia. Martyniukowie olśnili na czerwonym dywanie.

Danuta i Zenon Martyniukowie zachwycili na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023

Danuta Martyniuk na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023 wprost zachwyciła sylwetką. Pojawiła się w eleganckiej, dość krótkiej sukience, która eksponowała nogi i podkreślała figurę żony gwiazdora disco-polo. Do tego jedno ramię było odsłonięte, dzięki czemu celebrytka wyglądała bardzo efektownie.

Razem z nią na czerwonym dywanie pozował oczywiście jej ukochany Zenek, który także jakiś czas temu przeszedł metamorfozę. Wyraźnie schudł, przez co jego twarz odmłodniała. Trzeba przyznać, że para prezentowała się naprawdę świetnie.

Redakcja poleca

Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę

Danuta Martyniuk już jakiś czas temu pojawiła się w mediach za sprawą metamorfozy sylwetki. Jak zdradził Zenon Martyniuk, wszystko to dzięki wyeliminowaniu z diety trzech składników. Do tego zaczęła ćwiczyć i prowadzić bardziej aktywny tryb życia. Potem żona gwiazdora disco-polo zafundowała sobie także operację nosa, jednak - jak ujawniła - nie chodziło o względy estetyczne, ale zdrowotne. Jak przekazała, regularnie poddaje się też różnym zabiegom na twarz — przeszła między innymi lifting.

Na tym jednak nie koniec, bo żona Zenka Martyniuka zapowiedziała, że myśli jeszcze o innych poprawkach, ale nie chce robić ich hurtowo, by nie wyglądać sztucznie. Zdradziła jednak, że myśli o korekcji dolnych powiek, liftingu szyi i modelowaniu owalu twarzy.

Zobacz także: Zenek Martyniuk ma bardzo rzadki talent. Niewiele osób ma takie zdolności

Ciekawe, jak Danuta Martyniuk będzie wyglądać już po tych wszystkich zabiegach. Można założyć, że na nadchodzącym drugim ślubie syna, Daniela, będzie prezentować się jeszcze lepiej, niż teraz.

Danuta i Zenon Martyniukowie
fot. Michal Zebrowski/East News
Danita i Zenon Martyniukowie
fot. Michal Zebrowski/East News
Gwiazdy które pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. SuperCoffee via The Grosby Group/Grosby Group/East News/ Bartosz Krupa/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/Li Ying/Xinhua News/East News