Zamknij
Gwiazdy które pięknie się starzeją
  • Jennifer Lopez
  • Krzysztof Ibisz
  • Natalie Portman
  • 10 Zobacz
fot. SuperCoffee via The Grosby Group/Grosby Group/East News/ Bartosz Krupa/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/Li Ying/Xinhua News/East News

Dla niektórych gwiazd czas wydaje się być wyjątkowo łaskawy. Zobacz galerię celebrytów, którzy pięknie się starzeją i wzbudzają zazdrość fanów i przyjaciół z branży. Czy znalazł się wśród nich nasz "wiecznie młody" prezenter?

Polscy i zagraniczni celebryci: prezenterzy, muzycy czy aktorzy, są dla wielu fanów wzorem do naśladowania. Czasem wydaje się, że światowe gwiazdy zostały hojniej obdarowane przez naturę, nie tylko talentem, ale także urodą. Prawdą jest, że część z nich z roku na rok praktycznie się nie zmienia, czasem musi minąć dekada, by zauważyć wyraźną różnicę w ich wyglądzie. Można podejrzewać, że medycyna estetyczna i kosmetyki mają na to niebagatelny wpływ, nie ma jednak wątpliwości, że niektóre wielkie nazwiska zwyczajnie wydają się oszukiwać czas.

Gwiazdy, które się nie zmieniają. Czas się dla nich zatrzymał?

W Polsce bez wątpienia najpopularniejszą gwiazdą telewizji, która z roku na rok wydaje się wyglądać coraz lepiej, jest Krzysztof Ibisz. Jeden z czołowych polskich prezenterów stał się nawet obiektem internetowych żartów, sam także z dystansem wypowiadał się na temat swojej "wiecznej młodości". Za oceanem od lat niezmiennie zachwyca między innymi Jennifer Lopez, która nadal jest w doskonałej formie. To jednak niejedyne gwiazdy, które mogą cieszyć się z wolniej upływającego czasu. Zobacz galerię, w której prezentujemy dziesięć gwiazd, które nie muszą martwić się kolejnymi urodzinami.