Obserwuj w Google News

Nowy prowadzący w „Pytaniu na Śniadanie”. Wypromował go Tomasz Kammel

2 min. czytania
22.11.2022 14:14
Zareaguj Reakcja

„Pytanie na Śniadanie” TVP zaskoczyło widzów i poinformowało o dołączeniu do ich ekipy nowego prowadzącego. Uwierzył w niego sam Tomasz Kammel, który jest ojcem sukcesu nowej gwiazdy.

nowy-prowadzacy-pytanie-na-sniadanie
fot. Artur Zawadzki/East News, Screen Instagram (@pytanienasniadanie)

Tomasz Kammel od lat robi karierę w telewizji. Prezenter TVP przeprowadził ostatnio wywiad ze swoją mentorką i byłą szefową, Niną Terentiew. Okazuje się, że prowadzący „ Pytania na Śniadanie” podobnie jak caryca Polsatu ma nosa do utalentowanych bestii, a gwiazdę jest w stanie wywęszyć na kilometr. Dzięki czujności dziennikarza Telewizji Polskiej widzowie „PnŚ” mogli niedawno przywitać nowego prowadzącego porannego show.

Redakcja poleca

Kammel załatwił mu pracę w „Pytaniu na Śniadanie”. Cichopek i Kurzajewskiemu szansa przeszła koło nosa

Gwiazdor został przedstawiony na wizji, a relacja z wydarzenia znalazła się także na Instagramie „Pytania na Śniadanie”. Zaszczyt powitania nowego kolegi w zespole przypadł prezenterce pogody, Agnieszce Dziekan, która przekaz informacji o opadach atmosferycznych zaczęła od przysiadu i pogłaskania psa Hopsa.

Czworonożny przyjaciel pojawił się ostatnio na Instagramie Tomasza Kammela, który rozbawiony zachowaniem pupila operatora kamery nagrał, jak mops omal nie wszedł w kadr podczas prognozy pogody. Telewizja Polska postanowiła dłużej nie ukrywać psiej gwiazdy, a następnego dnia Hops mógł już poprowadzić fragment programu razem z ulubioną pogodynką.

Ogłaszamy, że Hops jest już moim stałym kompanem każdego wejścia pogodowego

- powiedziała na antenie Agnieszka Dziekan, głaszcząc psiaka.

pns-nowy-prowadzacy2
fot. Screen Instagram (@agnieszkadziekan)
Redakcja poleca

Warto dodać, że w studiu „Pytania na Śniadanie” niedawno gościł Bono, czyli pies Macieja Kurzajewskiego. Owczarek niemiecki mimo bycia główną gwiazdą show-biznesowej afery nie okazał się jednak tak medialny, jak mops Hops i musiał pogodzić się z jedynie gościnnym występem u boku partnera Katarzyny Cichopek.

pns-nowy-prowadzacy1
fot. Screen Instagram (@pytanienasniadanie)